Już niedługo mija termin podsumowania ostatniego kwartału. Na pulpicie zaczyna brakować ci miejsca. Pomiędzy aplikacjami przewijają się liczne pliki wciąż niedokończonych raportów. Na domiar złego Twój szef się rozchorował, a tylko on posiada dostęp do zaktualizowanego wzoru sprawozdań. Chcesz poprosić o pomoc innych członków zespołu, ale nie wiesz w co obecnie są zaangażowani i czy znajdą czas na dodatkowe zadanie. Gdybyś tylko mógł zaplanować to wszystko wcześniej…

Z subskrypcją Office 365 gwarantujemy, że wszystko się uda. W zależności od zadań do wykonania, z jednego miejsca i dzięki jednemu kliknięciu wybierzesz aplikację, która pomoże ci w planowaniu, tworzeniu i komunikacji z zespołem.


Planuj i zarządzaj


Zaoszczędź na kupowaniu kolejnych kalendarzy, nie tylko dla siebie, ale również dla współpracowników i skorzystaj z aplikacji Microsoft Planner. Pozwoli ci ona na zorganizowanie pracy zespołu oraz nadzorowanie postępu prac w przejrzysty i prosty sposób.

Jeśli potrzebujesz własnej listy zadań, która uwzględni nie tylko obowiązki do wykonania w pracy, ale także poza nią, przyda ci się Microsoft To Do. Jest zsynchronizowany z pocztą Microsoft Outlook, więc wszystkie zadania będziesz miał zawsze pod ręką.


Twórz


Microsoft OneNote to kolejna aplikacja, która pozwoli ci zmniejszyć zużycie papieru. Sporządzaj notatki zarówno w trybie online, jak i offline oraz uaktualniaj zakładki, gdy tylko podłączysz się do sieci. Nie musisz też ograniczać się do pisania długich sprawozdań. Rysuj, nagrywaj audio lub pisz ręcznie.

A jeśli mowa o tworzeniu, Microsoft Word, Excel i PowerPoint również są dostępne jako aplikacje online w usłudze Office 365. Tym razem jednak przypadkowe zamknięcie okna nie spędzi ci snu z powiek. Poznałeś już zalety autozapisu?


Współpracuj


Czy jest coś bardziej motywującego niż osiągnięcie wspólnie ustalonego celu, rozwiązanie skomplikowanego problemu czy udoskonalenie pomysłu dzięki współpracy i sprawnej komunikacji? Microsoft Teams umożliwia prostą i jednocześnie efektywną wymianę informacji wykorzystując funkcję tworzenia grup projektowych, skupiając uwagę członków zespołu dzięki wzmiankom czy ustalając spotkania z widoku czatu.

Jednak, gdy twój zespół jest liczny i potrzebujesz zerknąć do materiałów nad którymi pracują, wykorzystaj Microsoft Delve. Aplikacja udostępnia profile pracowników, określa ich stanowiska oraz kieruje do ostatnio edytowanych dokumentów. Znajdziesz tam również informacje o ich współpracownikach, gdybyś w razie nieprzewidzianej nieobecności potrzebował się pilnie z kimś skontaktować.

Nie martw się zatem, jeśli jednego z członków zespołu zabraknie. Zapewne wszystkie pliki tekstowe, arkusze i prezentacje przechowuje w aplikacji Microsoft SharePoint, dzięki której możesz nie tylko udostępniać pliki z biblioteki dokumentów, ale również je w niej tworzyć. Jest to także aplikacja, która posłuży ci jako witryna do dzielenia się aktualnościami, statusami lub wydarzeniami i zrobi to w atrakcyjny wizualnie sposób.


To tylko wybrane aplikacje z usługi Office 365, ale czy wiesz już jak zrewolucjonizują Twój codzienny tryb pracy? Pomyśl nad tym i daj nam znać. 

%}