Każdy pracodawca chce, aby jego pracownicy mogli wykonywać swoje obowiązki w jak najwydajniejszy sposób, dlatego stara się im zapewnić odpowiednie warunki, pomocne programy i narzędzia. Ponadto szef powinien zadbać o dobrą komunikację między pracownikami, ale także, jeśli nie przede wszystkim, o bezpieczeństwo firmy i swoich klientów. Zwykle potrzebuje wielu usług, aby móc to wszystko zrealizować – odpowiedniego komunikatora, systemu zabezpieczeń, niezbędnych programów do pracy. Aby zadbać o każdy szczegół z osobna potrzeba naprawdę sporo czasu i nerwów. I tu pojawia się pytanie – czy to wszystko może być prostsze?


Produktywność

Na szczęście tak! Naprzeciw oczekiwaniom wychodzi platforma Microsoft 365 - wszystko czego potrzebujesz zapewnia ci jedno rozwiązanie. Wiele osób myśli, że w usłudze znajdują się tylko takie podstawowe programy jak Word i Excel, a to zaledwie niewielka część całej usługi. Platforma Microsoft 365 pomoże wykreować w firmie poprawę produktywności, usprawnić procesy biznesowe, a w dodatku zadbać o ochronę pracowników, ich danych i informacji dotyczących klientów.


Przestrzeń i zespołowość

Ile razy zdarzyła Wam się sytuacja, że mieliście na urządzeniu tyle plików, że brakowało miejsca? Dzięki usłudze OneDrive to się nie powtórzy! Poszerza ona pamięć o magazyn w chmurze, który zapewni dodatkowy 1 TB. Zaś Microsoft Teams pomoże stworzyć centrum pracy zespołowej w firmie - dzięki tej usłudze komunikacja nigdy nie była prostsza.


Bezpieczeństwo

Jedną z największych zalet platformy Microsoft 365 jest to, że dba ona o bezpieczeństwo firmy. Zapewnia ochronę przed cyberzagrożeniami takimi jak wirusy, złośliwe oprogramowania, próby wyłudzania informacji, oprogramowania wymuszające okup czy spam. Twoi pracownicy będą mogli spokojnie odbierać wiadomości i załączniki, bo usługa Advanced Threat Protection przeskanuje wszystkie pliki i  nie dopuści do sytuacji, w której Trojan zaatakuje urządzenie.


I jeszcze raz bezpieczeństwo

Często pracownicy posiadają istotne pliki i dokumenty na swoich prywatnych urządzeniach. Może zdarzyć się tak, że telefon lub laptop zostanie skradziony lub zgubiony. Albo jeszcze gorzej - wpadnie w niepowołane ręce. To może narazić firmę na poważne konsekwencje finansowe w postaci kar. I co wtedy? Możesz być spokojny! Microsoft 365 wyśle alerty o podejrzanej aktywności, a Ty, nawet jeśli utracisz telefon to będziesz mógł go zdalnie wyczyścić.


Wszystko w jednym miejscu

Całością zabezpieczeń można zarządzać z jednego miejsca, co pozwala na bieżącą diagnostykę zagrożeń i łatwą edycję ustawień i polityk bezpieczeństwa stosowanych w naszej organizacji. Dodatkowo platforma Microsoft 365 synchronizuje pocztę e-mail, kalendarze i dane kontaktów między Twoimi urządzeniami w czasie rzeczywistym. Zatem niezależnie od tego, którego z nich aktualnie używasz, masz zawsze aktualne informacje. Planowanie jest bezproblemowe, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz.


Prawda, że zarządzanie firmą z Microsoft 365 wydaje się łatwiejsze, wydajniejsze i bezpieczniejsze?  

%}