Bezpieczeństwo w firmie

Każdy pracodawca chce jak najlepiej zadbać o bezpieczeństwo firmy, jej pracowników i klientów. Utrata poufnych danych może wiązać się z poważnymi konsekwencjami, a cyberprzestępcy tylko czekają na łatwe potencjalne cele. Dlatego warto być zabezpieczonym w razie ataków hakerskich np. takich jak phishing, o którym pisaliśmy ostatnio. Tym bardziej w czasach pandemii, gdy praca zdalna staje się coraz popularniejsza. W tym trybie pracy pracownicy często korzystają z prywatnych urządzeń, co znacznie może zwiększyć ryzyko, że ich laptop czy telefon zostanie zainfekowany złośliwym oprogramowaniem albo wpadnie w niepowołane ręce. To tylko spowoduje lawinę nieprzyjemnych sytuacji, do których nikt nie chciałby dopuścić.

 

Jak je zapewnić?

Aby temu przeciwdziałać warto zastanowić się nad odpowiednim i sprawdzonym przez wiele firm systemem zabezpieczeń, którym jest usługa Microsoft Threat Protection. To zintegrowane rozwiązanie z wbudowaną sztuczną inteligencją i automatyzacją, które jest oparte na najlepszych w swojej klasie usługach ochrony przed zagrożeniami. Rozwiązanie korzysta z wiodących w branży technik zapobiegania, wykrywania i analizy oraz integruje je, aby ułatwić i wzmocnić ochronę użytkowników, aplikacji w chmurze i przechowywanych danych przed atakami. Dzięki temu pracownicy działu zabezpieczeń zamiast reagować na ataki mogą je powstrzymywać używając unikatowych danych. Wszystko jest na najwyższym poziomie, a co więcej, dzięki Microsoft Threat Protection możesz zabezpieczyć tożsamości, zarządzać nimi i uprościć dostęp dla pracowników, partnerów oraz klientów. W obecnych czasach ochrona danych osobowych jest niezwykle istotna. Jeśli nasze poufne informacje dostaną się w niepowołane ręce, to może to się wiązać z ogromnymi konsekwencjami, zwłaszcza finansowymi. Nie raz można  było usłyszeć o sytuacji, w której ktoś wziął kredyt na nie swoje dane osobowe. Warto wystrzegać się takich sytuacji. 


Postaw na Microsoft Threat Protection

Bezpieczeństwo firmy jest jednym z elementów w drodze do sukcesu, bez którego wszystko może runąć w każdej chwili. Warto postawić na sprawdzone zabezpieczenia z najwyższej półki. Jeśli masz wątpliwości co do usługi, to skontaktujmy się z nami, a my postaramy się pomóc i odpowiemy na nurtujące Cię pytania, a Twoja firma dzięki temu wejdzie na wyższy poziom bezpieczeństwa. 

%}