Case Study
O FIRMIE
O firmie

SQUARE Tax & Legal na rynku doradztwa prawnego działa od kilku lat. Kancelaria  reprezentuje klientów z najwyższą dbałością o ich interesy. SQUARE Tax & Legal doradza największym polskim firmom, międzynarodowym korporacjom oraz podmiotom sektora publicznego. Kancelaria stara się być o krok przed potrzebami klientów, gwarantując najwyższe standardy etyczne oraz rzetelność. SQUARE Tax & Legal wyróżnia profesjonalizm, responsywność oraz komunikatywność.

Wyzwania
Wyzwania

Właścicielom Square Tax & Legal zależało na szeroko pojętej cyfryzacji, która ułatwiłaby codzienną i pełną wyzwań pracę. Priorytetem było wdrożenie bezpiecznej poczty e-mail klasy biznesowej, zapewniającej odpowiedni standard obiegu dokumentów oraz usprawnienie wewnętrznej komunikacji i współpracy. Bardzo istotną potrzebą było również wprowadzenie współdzielonych kalendarzy dla pracowników kancelarii. Właścicielom firmy zależało na zapewnieniu wszystkim członkom zespołu takiego samego zestawu nowoczesnych narzędzi do pracy oraz zagwarantowanie im dostępu do informacji na temat wdrażanych rozwiązań.

Rozwiązania
Rozwiązania

W kancelarii Square Tax & Legal wdrożone zostały subskrypcje Microsoft 365 Business Standard, które najlepiej odpowiadały potrzebom firmy. Wewnętrzna komunikacja została przeniesiona na platformę Microsoft Teams, która dzięki synchronizacji z kalendarzem programu Outlook ułatwiła zarządzanie spotkaniami. Dzięki bezpiecznemu przechowywaniu plików i danych w chmurze OneDrive możliwe stało się pracowanie z dowolnego miejsca i urządzenia. Niezwykle istotnym elementem było również przeszkolenie całego zespołu w celu nabycia wiedzy i umiejętności z zakresu produktów i usług Microsoft 365. Kolejnym etapem współpracy między kancelarią a Alterity.pl jest wdrożenie usługi SharePoint i spersonalizowanie jej pod potrzeby Square Tax & Legal.

Następne case study
Zmiany są trudne. Szczególnie trudne są te zmiany, które wymagają od nas wyjścia poza codzienną rutynę i nauczenia się czegoś nowego. W połowie 2021 dla naszej kancelarii pora na zmiany w sferze IT zdecydowanie nadeszła. Z jednej strony musieliśmy przeprowadzić dawno odkładaną zmianę domen poczty e-mail, a jednocześnie bardzo chcieliśmy zaopatrzyć naszych pracowników w nowoczesne rozwiązania softwareowe, które pozwolą im lepiej funkcjonować w codzienności pracy zdalnej. Alterity.pl stanowiło w tym procesie nieocenioną pomoc. Mateusz i Sebastian pewnym krokiem przeprowadzili nas przez krytyczne etapy wdrożenia, a następnie zapewnili naszej organizacji kompleksowe szkolenie z tego, jak odnaleźć się w meandrach nowego oprogramowania.
Grzegorz Rutkowski
Partner SQUARE Tax & Legal
Porozmawiajmy!
Zaciekawiła Cię któraś z historii naszych klientów? Chcesz osiągnąć podobne efekty?
Umów się na bezpłatną konsultacje i dowiedz się co możemy dla Ciebie zrobić