Wdrożenia Microsoft Power Automate

Microsoft Power Automate to rozwiązanie pozwalające na tworzenie automatyzacji, bez konieczności tworzenia aplikacji lub korzystania z usług programistów. Korzystając z gotowych integracji, połączeń i schematów, możesz z łatwością zastępować manualne czynności i usprawniać pracę Twojej firmy.

Wdrożenia Microsoft Power Automate
Inne wdrożenia Microsoft

Microsoft Power Automate
– najważniejsze korzyści

Oszczędność czasu
Oszczędność czasu
Dzięki funkcjom Microsoft Power Automate możesz z łatwością sprawić, że dokumenty w Twojej firmie będą automatycznie zapisywać się w konkretnych miejscach, pracownicy zostaną powiadomieni o nowych wpisach w social mediach lub serwisach, z których pobierasz informacje a informacje z innych systemów zostaną skopiowane do odpowiednich skoroszytów.
Wyeliminowanie błędów
Wyeliminowanie błędów
Nawet najlepsi pracownicy i menadżerowie czasem popełniają błędy - przyczynami mogą być zmęczenie, zbyt duża ilość obowiązków czy po prostu ciężki dzień. Automatyzacja będzie działała dokładnie w taki sposób w jaki zostanie skonfigurowana, dopóki nie zmienisz ustawień lub jej nie wyłączysz. Wszystko zostanie wykonane tak jak to zaprogramujesz. Za każdym razem.
Zwiększenie produktywności
Zwiększenie produktywności
Dzięki zautomatyzowaniu manualnych, powtarzalnych czynności przy pomocy Power Platform Twoi pracownicy i menadżerowie będą mogli skupić się na najbardziej produktywnych czynnościach, w których nawet najlepszy algorytm nie będzie w stanie ich zastąpić. Dzięki temu zmaksymalizujesz produktywność i podniesiesz zyski Twojej firmy.

Microsoft Power Automate – możliwe
zastosowania

Automatyczne zapisywanie dokumentów
Automatyczne zapisywanie
dokumentów
Kopiowanie danych z jednego miejsca lub pliku do innego
Kopiowanie danych z jednego
miejsca lub pliku do innego
Automatyczne pobieranie lub wprowadzanie danych do/z systemu CRM
Automatyczne pobieranie lub
wprowadzanie danych do/z
systemu CRM
Automatyczne powiadamianie o nowych wpisach, artykułach
Automatyczne
powiadamianie o nowych
wpisach, artykułach
Przypominanie o zdarzeniach
Przypominanie o zdarzeniach
Tworzenie przepływów pracy (workflow)
Tworzenie przepływów pracy
(workflow)
Zacznij już teraz Chcę porozmawiać
Umów się na bezpłatną konsultację i sprawdź czy jesteśmy w stanie dostarczyć Ci automatyzację procesów, której potrzebujesz.

Microsoft Power Automate – przebieg wdrożenia

Chcę wypróbować aplikacje biznesowe
Microsoft Power Automate - zebranie i podsumowanie wymagań

Microsoft Power Automate - zebranie i podsumowanie wymagań

Power Automate to produkt uniwersalny, ale powinien być wprowadzony do Twojej firmy w taki sposób, żeby odzwierciedlał jej bieżące wyzwania i potrzeby.
Podczas wstępnej rozmowy zadajemy pytania i konsultujemy obecną sytuację, aby przygotować dla Ciebie propozycję, która będzie zgodna z tym czego potrzebujesz w danym momencie.
Microsoft Power Automate - proponowane rozwiązania i podejście projektowe

Microsoft Power Automate - proponowane rozwiązania i podejście projektowe

Pracujemy metodą "małych kroków". Wspólnie ustalimy priorytety i pomożemy Ci wprowadzić Power Automate w takiej kolejności, aby szybko zaczął przynosić korzyści Twojej firmie. Możemy zautomatyzować powtarzalne procesy lub stworzyć automatyzacje, które znacząco usprawnią przepływ informacji w Twojej firmie.
Będziemy je wprowadzać w taki sposób, aby nie zakłócić rytmu funkcjonowania Twojej firmy.
Microsoft Power Automate - etapy projektu i harmonogram

Microsoft Power Automate - etapy projektu i harmonogram

Projekt może składać się z jednego etapu zrealizowanego nawet w jeden dzień lub z kilkunastu realizowanych na przestrzeni kilku tygodni lub miesięcy. W przygotowanej dla Ciebie propozycji przedstawimy z jakich etapów będzie się składał Twój projekt, dokładnie je wytłumaczymy i przekażemy harmonogram ich realizacji.

Microsoft Power Automate
– licencjonowanie

Aby zacząć korzystać z możliwości Microsoft Power Automate musisz posiadać
odpowiednią licencję na ten produkt. W zależności od obecnych potrzeb i kierunku, w którym
zmierza Twoja firma możesz wybrać jedną z poniższych:

Microsoft Power Automate
Power Automate
per User
Microsoft Power Automate
Power Automate
per user (wraz z licencją RPA)
Microsoft Power Automate
Power Automate
per Flow
Zacznij już teraz
Zastanawiasz się czy Microsoft Power Automate może znaleźć zastosowanie w Twojej firmie? Nie wiesz, która z licencji będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia?
Umów się na bezpłatną konsultację - chętnie pomożemy Ci dokonać wyboru!

Microsoft Power Automate - przydatne artykuły

Zobacz więcej artykułów
Microsoft Power Automate?
Chcesz się dowiedzieć więcej czym jest
Microsoft Power Automate? Rozwiń
Wdrożenie Microsoft Power Automate - usprawnienie działań firmy

Przy stale rosnącej konkurencji, każde przedsiębiorstwo musi zwracać uwagę na detale, dzięki którym będzie szybciej oraz bardziej efektywnie podejmować decyzje na rynku. Wdrożenia Microsoft Power Automate zapewniają zdecydowane usprawnienie działań firmy bez konieczności tworzenia aplikacji i wykorzystywania programistów. Automatyzacja rozmaitych projektów oraz procesów pozwala na zdecydowaną oszczędność czasu w każdym aspekcie działalności przedsiębiorstwa.

Wykorzystywanie gotowych połączeń i systemów pozwala na zastępowanie wielu manualnych czynności. Wdrożenia Microsoft Power Automate umożliwiają automatyczne pobierania rozmaitych informacji i wykorzystywania ich w mediach społecznościowych czy też innych kanałach komunikacji wewnętrznej oraz zewnętrznej.

Wdrożenie Microsoft Power Automate - ograniczenie błędów do minimum

Każdy pracownik może czasami popełniać błędy. Czasami mogą one wynikać ze zmęczenia, ze zbyt dużej presji czy też natłoku obowiązków. Wdrożenia Microsoft Power Automate pozwalają na wyeliminowanie pomyłek praktycznie do zera. Wcześniej programujemy działania w taki sposób, aby za każdym razem móc cieszyć się z dokładnie zaplanowanego wcześniej rezultatu.

Wdrożenia Microsoft Power Automate zapewniają dostęp do wielu rozmaitych udogodnień dla funkcjonowania przedsiębiorstwa. Należy do nich, między innymi, automatyczny zapis dokumentów oraz powiadomienia o nowych wpisach, artykułach i newsletterach. Warto również wspomnieć o automatyzacji współpracy z systemem CRM (wprowadzanie oraz pobieranie danych), a także tworzeniu przepływów pracy.

Wdrożenie Microsoft Power Automate — dla różnych branż

Obecnie proces automatyzacji stanowi obowiązek w każdym przedsiębiorstwie, niezależnie od jego wielkości oraz zakresu działań. Wdrożenia Microsoft Power Automate przeprowadzamy w różnych firmach, co można zauważyć poprzez zaznajomienie się z naszym portfolio. Znajdziemy tam mniejsze działalności gospodarcze w postaci biur rachunkowych oraz kancelarii prawnych.

Z drugiej strony stworzyliśmy długotrwałe relacje biznesowe z liczącymi się na rynku przedstawicielami branży logistycznej, transportowej oraz produkcyjnej. Bez wątpienia wdrożenia Microsoft Power Automate to tylko jeden z elementów naszej współpracy, dzięki którym nasi klienci notują lepsze wyniki finansowe. Poprzez przyspieszenie procesów na skutek automatyzacji, wzrasta liczba możliwości dotarcia do nowych klientów i tworzenia innowacyjnych rozwiązań.

Pytania?
Skontaktuj się z nami