Konsultacje Microsoft 365 - jak lepiej wykorzystać Microsoft 365?

Jak automatyzować procesy przy pomocy Microsoft 365?
Jak właściwie dobrać licencjonowanie?
Co zrobić, żeby dodatkowo zabezpieczyć firmowe dokumenty i pliki?

Od lat prowadzimy projekty doradcze, które mają doprowadzić do szybkiego zwrotu z inwestycji w Microsoft 365

Konsultacje Microsoft 365 - jak lepiej wykorzystać Microsoft 365?
Ponad 100
firm skorzystało z naszych
konsultacji
Ponad 500
rekomendacji w zakresie
Microsoft 365
Ponad 1000
godzin odbytych konsultacji
Jak działają nasze konsultacje?
Identyfikacja

Każda firma jest inna. Twoja również i mamy tego pełną świadomość. Microsoft 365 to produkt uniwersalny, ale powinien być wprowadzony do Twojej firmy w taki sposób, żeby odzwierciedlał jej bieżące wyzwania i potrzeby.
Podczas wstępnej rozmowy zadajemy pytania i konsultujemy obecną sytuację, aby przygotować dla Ciebie propozycję, która będzie zgodna z tym czego potrzebujesz w danym momencie.

Rekomendacje

Pracujemy metodą "małych kroków". Wspólnie ustalimy priorytety i pomożemy Ci wprowadzić rozwiązania w takiej kolejności, aby szybko zaczęły przynosić korzyści Twojej firmie. Możemy przenieść Twoją pocztę elektroniczą, wprowadzić współdzielone kalendarze, zbudować spójny system obiegu dokumentów i informacji lub zabezpieczyć informacje cenne dla Twojej firmy. Będziemy je wprowadzać w taki sposób, aby nie zakłócić rytmu funkcjonowania Twojej firmy.

Implementacja

Projekt może składać się z jednego etapu zrealizowanego nawet w jeden dzień lub z kilkunastu realizowanych na przestrzeni kilku tygodni. W przygotowanej dla Ciebie propozycji przedstawimy z jakich etapów będzie się składał Twój projekt, dokładnie je wytłumaczymy i przekażemy harmonogram ich realizacji.

Nasze projekty mogą być jednorazowe lub też mieć charakter stałej współpracy podczas której staniemy się partnerami w cyfryzacji, którzy pomogą identyfikować obszary zmian, automatyzacji i zabezpieczeń oraz wcielą je w życie. Pomoże to Twojej firmie zyskać przewagę konkurencyjną, podnieść efektywność i sprawi, że będziesz mógł skupić się na maksymalizowaniu zysku, pozyskiwaniu nowych klientów i robieniu tych rzeczy które sprawiają Ci prawdziwą radość.
Zacznij już teraz
Nie wiesz od czego zacząć? Zastanawiasz się czy nasze usługi są dla Ciebie właściwe? Umówmy się na rozmowę – chętnie wysłuchamy na czym polega Twoje wyzwanie i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby mu sprostać.
Zaufali nam
Opinie naszych klientów
Najnowsze artykuły
Zobacz więcej artykułów
Pytania?
Skontaktuj się z nami