Wdrożenia Microsoft Power Apps

Microsoft Power Apps to rozwiązanie, dzięki któremu Ty i Twoi pracownicy będziecie mogli tworzyć dedykowane aplikacje odpowiadające potrzebom biznesowym Twojej firmy. Monitorowanie, raportowanie czy automatyzacja to tylko kilka przykładów tego w jaki sposób Twoja firma może wykorzystać Power Apps.

Wdrożenia Microsoft Power Apps
Inne wdrożenia Microsoft

Microsoft Power Apps
– co może dać Twojej firmie?

Aplikacje odpowiadające potrzebom Twojej firmy
Aplikacje odpowiadające potrzebom Twojej firmy
Microsoft Power Apps umożliwia tworzenie aplikacji za pośrednictwem intuicyjnego kreatora, który nie wymaga znajomości języków programowania. Dzięki temu Twoi pracownicy mogą tworzyć aplikacje, które zautomatyzują manualne, powtarzalne procesy co przyczyni się do wzrostu efektywności i zwiększenia mobilności Twojej organizacji.
Integracje z innymi usługami
Integracje z innymi usługami
Microsoft Power Apps jest częścią ekosystemu Microsoft 365 i dzięki temu oferuje szereg integracji: z Microsoft SharePoint Online, Microsoft Teams, Microsoft Power Automate, Microsoft Power BI czy nawet Microsoft Excel. Bez względu na to gdzie są Twoje dane źródłowe - dzięki Power Apps będziesz mógł przekształcić je w bazę danych dla twojej aplikacji.
Łatwy dostęp
Łatwy dostęp
Aplikacje stworzone w konsoli Microsoft Power Apps mogą zostać opublikowane w obrębie Twojej organizacji, a użytkownicy mogą korzystać z nich na swoich urządzeniach mobilnych z systemami Android i iOS instalując odpowiednią aplikację.

Microsoft Power Apps – korzyści

Aplikacje back office
Aplikacje back office
Aplikacje dla pracowników terenowych
Aplikacje dla pracowników
terenowych
Aplikacje raportujące postęp
Aplikacje raportujące postęp
Aplikacje obsługujące zgłoszenia serwisowe
Aplikacje obsługujące
zgłoszenia serwisowe
Aplikacje do wniosków urlopowych
Aplikacje do wniosków
urlopowych
Aplikacje do raportowania czasu pracy
Aplikacje do raportowania
czasu pracy
Zacznij już teraz Chcę porozmawiać
Umów się na bezpłatną konsultację i sprawdź, czy jesteśmy w stanie dostarczyć Ci automatyzację procesów, której potrzebujesz.

Microsoft Power Apps – przebieg wdrożenia

Chcę wypróbować aplikacje biznesowe
Microsoft Power Apps - zebranie i podsumowanie wymagań

Microsoft Power Apps - zebranie i podsumowanie wymagań

Dzięki Microsoft Power Apps możemy stworzyć aplikacje dla Twojej firmy zgodnie z wymaganiami.Podczas wstępnej rozmowy zadajemy pytania i konsultujemy obecną sytuację, aby przygotować dla Ciebie propozycję, która będzie zgodna z tym czego potrzebujesz w danym momencie.
Microsoft Power Apps - proponowanie rozwiązań i podejście projektowe

Microsoft Power Apps - proponowanie rozwiązań i podejście projektowe

Pracujemy metodą "małych kroków". Wspólnie ustalimy priorytety i wybierzemy procesy, które można zdigitalizować lub przenieść do aplikacji mobilnej. Możemy zbudować dla Twojej firmy aplikacje do wniosków urlopowych, umożliwiającą raportowanie wykonanych zadań przez pracowników terenowych i wiele innych rozwiązań, które pomogą Twojej firmie zwiększyć poziom cyfryzacji. Wszystkie aplikacje mogą być w pełni zintegrowane ze środowiskiem Microsoft 365.
Microsoft Power Apps – etapy projektu i harmonogram

Microsoft Power Apps – etapy projektu i harmonogram

Projekt może składać się z jednego etapu zrealizowanego nawet w kilka dni lub z kilkunastu realizowanych na przestrzeni kilku tygodni lub miesięcy. W przygotowanej dla Ciebie propozycji przedstawimy z jakich etapów będzie się składał Twój projekt, dokładnie je wytłumaczymy i przekażemy harmonogram ich realizacji.

Microsoft Power Apps
– licencjonowanie

Aby zacząć korzystać z możliwości jakie daje Microsoft Power Apps musisz posiadać
odpowiednią licencję na ten produkt. W zależności od obecnych potrzeb i kierunku, w którym
zmierza Twoja firma możesz wybrać jedną z poniższych:

Microsoft Power Automate
Power Apps Per
User
W jaki sposób przyda się Power
Apps?
  • Tworzenie 1 aplikacji dla użytkownika
  • 50 MB pojemności bazy danych
  • 400 MB pojemności na pliki
Microsoft Power Automate
Power Apps Per
App Plan
Wszystkie funkcje per User
wzbogacone m.in. o:
  • Nieograniczona ilość aplikacji
  • 250 MB pojemności bazy danych
  • 2 GB pojemności na pliki
Microsoft Power Apps jest również dostępny
jako część jednej z poniższych licencji Microsoft 365:
https://alterity.pl/wp-content/uploads/2022/08/microsoft.svg
Microsoft 365 E3
https://alterity.pl/wp-content/uploads/2022/08/microsoft.svg
Microsoft 365 E5
https://alterity.pl/wp-content/uploads/2022/08/microsoft.svg
Microsoft 365 F3
https://alterity.pl/wp-content/uploads/2022/08/microsoft.svg
Office 365 E1
https://alterity.pl/wp-content/uploads/2022/08/microsoft.svg
Office 365 E3
https://alterity.pl/wp-content/uploads/2022/08/microsoft.svg
Office 365 E5
Zacznij już teraz
Zastanawiasz się czy Microsoft Power Apps może znaleźć zastosowanie w Twojej firmie? Nie wiesz, która z licencji będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia?
Umów się na bezpłatną konsultację - chętnie pomożemy Ci dokonać wyboru!

Microsoft Power Apps - przydatne artykuły

Zobacz więcej artykułów
Microsoft Power Apps?
Chcesz się dowiedzieć więcej czym jest
Microsoft Power Apps? Rozwiń
Wdrożenia Microsoft Power Apps - narzędzia dla twórców

W obecnie panującym krajobrazie biznesowym trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie jakiejkolwiek firmy bez aplikacji mobilnych. Często mowa tutaj o programach stworzonych przez zewnętrzne podmioty, ale możesz skorzystać również ze specjalnych środowisk programistycznych do niestandardowych projektów. Wdrożenia Microsoft Power Apps pozwolą Twojej firmie na otrzymanie dostępu do właśnie takiego środowiska. Power Apps to szeroki pakiet usług oraz aplikacji, dzięki któremu programiści, deweloperzy, a nawet zwykli użytkownicy mogą tworzyć niestandardowe aplikacje, dedykowane wewnętrznym potrzebom przedsiębiorstwa. Dodatkowo wdrożenia Microsoft Power Apps pozwalają na wykorzystanie dostosowanej platformy danych biznesowych Microsoft Dataverse.

Wdrożenia Microsoft Power Apps - kompatybilne z innymi systemami

Przede wszystkim wdrożenia Microsoft Power Apps dają możliwość połączenia tego zestawu usług z innymi systemami oferowanymi przez Microsoft. Wspominaliśmy już o platformie danych Dataverse. Pozwala ona nie tylko na przechowywanie firmowych informacji i ich szybkie udostępnianie, ale także zapewnia bezpieczeństwo w przestrzeni online.

Power Apps umożliwia stworzenie aplikacji bez pisania kodu. Dzięki temu nie potrzeba doświadczonego zespołu programistów w tym celu. Jednak wdrożenia Microsoft Power Apps pozwalają na uproszczenie całego procesu twórczego, dzięki czemu jest on mniej praco- i czasochłonny. W ten sposób analogowe procedury można przekształcić w intuicyjne, cyfrowe rozwiązania dla Twojego biznesu.

Wdrożenia Microsoft Power Apps - dla różnych branż

Każda branża opiera swoją działalność na rozwiązaniach technologicznych. Dotyczy to niemal wszystkich firm funkcjonujących obecnie na rynku. Z tego powodu wdrożenia Microsoft Power Apps cieszą się stale rosnącą popularnością zarówno wśród mniejszych przedsiębiorców, jak i firm zatrudniających po kilkudziesięciu czy nawet kilkuset pracowników. W naszym portfolio znajdziesz firmy się transportem, logistyką oraz produkcją i przemysłem, a także kancelarie prawne czy też biura rachunkowe. Automatyzacja wszelkich procesów biznesowych zdecydowanie ułatwia funkcjonowanie, szczególnie przy posiadaniu większej liczby usług oferowanych przez Microsoft w swoim przedsiębiorstwie.

Pytania?
Skontaktuj się z nami