Wdrożenia Microsoft Teams

Microsoft Teams na przestrzeni ostatnich lat stał się niezaprzeczalnym liderem rynku rozwiązań do telekonferencji i współpracy. Microsoft Teams może stać się platformą komunikacyjną, źródłem informacji i miejscem pracy dla zespołów pracujących hybrydowo – zarówno w biurze, jak i w domu.

Wdrożenia Microsoft Teams
Inne wdrożenia Microsoft

Microsoft Teams
– co może dać Twojej firmie?

Telekonferencje, chat i rozmowy audio
Telekonferencje, chat i rozmowy audio
Microsoft Teams jest najpopularniejszym komunikatorem wykorzystywanym w firmach, instytucjach, organizacjach rządowych oraz pozarządowych. Za pomocą jednego narzędzia możesz komunikować się w dowolny sposób - wybierając połączenia audio, organizując wideo spotkania albo wysyłać wiadomości na chacie.
Hub komunikacyjny
Hub komunikacyjny
Zespoły, kanały komunikacyjne, chaty, widekonferencje, integracja z telefonią. Microsoft Teams zapewnia Ci wszystkie formy komunikacji jakich może potrzebować Twoja firma, bez względu na rodzaj prowadzonej działalności i stopień skomplikowania procesów biznesowych.
Praca na urządzeniach mobilnych
Praca na urządzeniach mobilnych
Aplikacja Microsoft Teams jest dostępna na urządzeniach mobilnych z systemem Android oraz iOS. Dzięki integracji z pozostałymi aplikacjami z rodziny Microsoft 365, cała komunikacja Twojej firmy może odbywać się w oparciu o urządzenia mobilne, nie tracąc przy tym na funkcjonalności.

Microsoft Teams – korzyści

Łatwiejsza komunikacja
Łatwiejsza komunikacja
Zarządzanie zadaniami
Zarządzanie zadaniami
Integracja z ponad 600 innymi aplikacjami
Integracja z ponad 600 innymi aplikacjami
Wymiana informacji
Wymiana informacji
Baza wiedzy
Baza wiedzy
Zarządzanie procesami i projektami
Zarządzanie procesami i projektami
Zacznij już teraz Chcę porozmawiać
Umów się na bezpłatną konsultację i sprawdź, jak możemy Ci pomóc w usprawnieniu komunikacji w Twojej firmie

Microsoft Teams – przebieg wdrożenia

Chcę wypróbować aplikacje biznesowe
Microsoft Teams - zebranie i podsumowanie wymagań

Microsoft Teams - zebranie i podsumowanie wymagań

Każda firma jest inna. Twoja również i mamy tego pełną świadomość. Microsoft Teams to produkt uniwersalny, ale powinien być wprowadzony do Twojej firmy w taki sposób, żeby odzwierciedlał jej bieżące wyzwania i potrzeby.
Podczas wstępnej rozmowy zadajemy pytania i konsultujemy obecną sytuację, aby przygotować dla Ciebie propozycję, która będzie zgodna z tym czego potrzebujesz w danym momencie.
Microsoft Teams - proponowanie rozwiązań i podejście projektowe

Microsoft Teams - proponowanie rozwiązań i podejście projektowe

Pracujemy metodą "małych kroków". Wspólnie ustalimy priorytety i pomożemy Ci wprowadzić Microsoft Teams w taki sposób, aby szybko zaczął przynosić korzyści Twojej firmie. Możemy stworzyć zespoły i kanały odpowiadające strukturze Twojej firmy i projektom jakimi się zajmuje. Uprawnienia użytkowników i poziom dostępności poszczególnych funkcji może zostać dostosowany do Waszych wymagań.
Microsoft Teams –  etapy projektu i harmonogram

Microsoft Teams – etapy projektu i harmonogram

Projekt może składać się z jednego etapu zrealizowanego nawet w jeden dzień lub z kilkunastu realizowanych na przestrzeni kilku tygodni lub miesięcy. W przygotowanej dla Ciebie propozycji przedstawimy z jakich etapów będzie się składał Twój projekt, dokładnie je wytłumaczymy i przekażemy harmonogram ich realizacji.

Microsoft Teams
– licencjonowanie

Aby zacząć korzystać z dobrodziejstw Microsoft Teams musisz posiadać
odpowiednią licencję na ten produkt. W zależności od obecnych potrzeb i kierunku, w którym
zmierza Twoja firma możesz wybrać jedną z poniższych:

Microsoft Power Automate
Microsoft Teams
(wersja bezpłatna)
W jaki sposób przyda się
Microsoft Teams?
  • Spotkania online
  • Chat i współpraca
  • Przechowywanie plików
Microsoft Power Automate
Microsoft Teams Essentials
Wszystkie funkcje Teams
wzbogacone m.in. o:
  • Możliwość dołączenie do spotkania do 300 użytkowników
  • Więcej miejsca na pliki i dokumenty
  • Całodobową pomoc techniczną przez telefon i internet
Rozszerzona wersja Microsoft Teams jest
dostępna w poniższych planach Microsoft 365:
https://alterity.pl/wp-content/uploads/2022/08/microsoft.svg
Microsoft 365
Business Basic
https://alterity.pl/wp-content/uploads/2022/08/microsoft.svg
Microsoft 365
Business Standard
https://alterity.pl/wp-content/uploads/2022/08/microsoft.svg
Microsoft 365
Business Premium
https://alterity.pl/wp-content/uploads/2022/08/microsoft.svg
Office 365 E5
https://alterity.pl/wp-content/uploads/2022/08/microsoft.svg
Microsoft 365 E5
Zacznij już teraz
Zastanawiasz się, czy Microsoft Teams może znaleźć zastosowanie w Twojej firmie? Nie wiesz, która z licencji będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia?
Umów się na bezpłatną konsultację - chętnie pomożemy Ci dokonać wyboru!

Microsoft Teams - przydatne artykuły

Zobacz więcej artykułów
Microsoft Teams?
Chcesz się dowiedzieć więcej czym jest
Microsoft Teams? Rozwiń
Wdrożenia Microsoft Teams - niezbędnik w dzisiejszych czasach

Ostatnie kilka lat całkowicie zmieniło nasze podejście do biznesu. Przede wszystkim wpływ na to miała pandemia, która zdecydowanie zmieniła sposób funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa niezależnie od tego, w jakiej działa branży. Nie można było zmienić częstotliwości spotkań oraz pracy, jednak trzeba było się przestawić na tryb zdalny. Z tego powodu zdecydowanie większą popularnością stały się komunikatory. Wdrożenia Microsoft Teams stanowią jedną z najpopularniejszych usług w naszej ofercie. I trudno się temu dziwić – praktycznie każdy korzystał z tego programu. Od małych i średnich przedsiębiorców, po wielkie korporacje, aż po placówki edukacyjne. Wszyscy na pewnym etapie spotkaliśmy się z tym rozwiązaniem. Wdrożenia Microsoft Teams przeprowadzamy w kompleksowy sposób, co potwierdzają nasi dotychczasowi klienci. 

Wdrożenia Microsoft Teams - jakość połączona z profesjonalizmem
Zdajemy sobie sprawę, że przejście na zdecydowanie większą zależność od technologii mogło nie przyjść łatwo każdemu z pracowników. Widać to było wyraźnie wśród części nauczycieli, która miała trudności w przeprowadzeniu zajęć zdalnych ze swoimi uczniami. Wdrożenia Microsoft Teams w Alterity są na pierwszym miejscu dla naszych klientów, a nie zielonych tabelek w kolumnach zysków. Skupiamy się w dużej mierze nie tylko na aspekcie technicznym, ale również szkoleniowym. Wszyscy pracownicy zostaną wyposażeni w niezbędną wiedzę do obsługi każdego programu, który możecie znaleźć w naszej ofercie. Wdrożenia Microsoft Teams pozwalają na uzyskanie zdecydowanie szybszego i łatwiejszego procesu komunikacyjnego nie tylko na papierze, ale również w praktyce dzięki znajomości systemu przez całą kadrę. 
Wdrożenia Microsoft Teams - dla każdego biznesu

Wdrożenia Microsoft Teams możemy zaoferować przedstawicielom wszystkich branż dostępnych na rynku. W naszym portfolio znajdziecie bardzo szerokie spektrum partnerów biznesowych. Zaufali nam zarówno przedstawiciele kancelarii prawnych, jak również liczących się graczy w dziedzinie logistyki czy też transportu i budownictwa. Wdrożenia Microsoft Teams nie kończą się rzecz jasna z samą instalacją usługi. Oprócz szkolenia zarządu oraz pracowników cały czas monitorujemy sytuację u naszych klientów, aby doradzić w razie jakiejkolwiek usterki czy też awarii. Nie zapominamy również o kwestiach związanych z bezpieczeństwem internetowym, które w dzisiejszych czasach jest bardzo istotne zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. 

Pytania?
Skontaktuj się z nami