Exchange Online Plan 2

Microsoft Exchange Online w Planie 2 to rozwiązanie zapewniające hosting poczty elektronicznej dla biznesu gwarantujące maksimum korzyści. W tym planie każdy użytkownik otrzymuje 150 GB miejsca na pocztę oraz 1,5 TB na archiwum online. Dodatkowo: współdzielenie kalendarzy, ochronę maili dzięki Exchange Online Protection, jak i zaawansowane funkcje kontroli poczty takie jak In-Place Hold czy Inactive mailboxes.

Exchange Online Plan 2

Microsoft Exchange Online Plan 2 - co zyskujesz?

150 GB na pocztę elektroniczną
150 GB na pocztę elektroniczną
Exchange Online w Planie 2 zapewnia Twojej firmie hosting na poziomie korporacyjnym. W tym planie otrzymujesz aż 150 GB na pocztę, wzbogacone o 1,5 TB na archiwum online.
Współdzielone kalendarze
Współdzielone kalendarze
Funkcja współdzielonych kalendarzy pozwoli Ci na łatwiejsze umawianie spotkań, bezproblemowy podgląd kalendarzy innych osób w Twojej organizacji (w pełni konfigurowalny) i da możliwość tworzenia kalendarzy zasobów (rezerwację pokoi konferencyjnych, wyposażenia czy samochodów).
Dodatkowe zabezpieczenia
Dodatkowe zabezpieczenia
Exchange Online w Planie 2 daje Twojej firmie dostęp do zaawansowanych rozwiązań, które mają na celu ochronę poczty elektronicznej na najwyższym poziomie: możliwość definiowania reguł wymuszających pozostawienie wiadomości w archiwach firmy (nawet tych usuniętych) czy też zabezpieczenia przed utratą danych (DLP) to tylko kilka przykładów możliwości z których możesz skorzystać.
Microsoft Exchange Online - porównanie planów
 
Tu jesteś
Tu jesteś
Tu jesteś
  Exchange Online
Plan 1
Najlepszy wybór
czytaj więcej
Exchange Online
Plan 2
Gwarancja bezpieczeństwa
czytaj więcej
Exchange Online
Kiosk
Najtańsza opcja
czytaj więcej

Ilość miejsca na pocztę

50 GB 100 GB 2 GB

Archiwum poczty

50 GB 1,5TB

Przyznawanie i działanie na rolach/tagach

Microsoft 365 Groups

Ograniczone funkcje Ograniczone funkcje

Delegowanie dostępu i hierarchiczna książka adresowa

In-Place Hold, Litigation Hold

Foldery publiczne

Nieaktywne skrzynki pocztowe

Microsoft Purview Data Loss Prevention

Exchange Online Protection

Exchange Online Archiving for Exchange Online

  Microsoft 365
Business Basic
NAJTAŃSZY PLAN
czytaj więcej
Microsoft 365
Apps for Business
najtańszy office w wersji “stacjonarnej”
czytaj więcej
Microsoft 365
Business Standard
najlepszy wybór
czytaj więcej

Aplikacje pakietu Office
czytaj więcej

Tylko wersje Online Klasyczne wersje aplikacji Klasyczne wersje aplikacji

Word

Excel

PowerPoint


Exchange
czytaj więcej


SharePoint
czytaj więcej


Teams
czytaj więcej


Bookings
czytaj więcej


Access
czytaj więcej


Publisher
czytaj więcej


Intune
czytaj więcej


Azure Information Protection

czytaj więcej

Chcesz wypróbować Exchange Online w Planie 2? Kontaktuję się
Twoja firma zasługuje na pocztę e-mail klasy biznes.
Pomożemy Ci z jej wdrożeniem.
Microsoft Exchange Online w usłudze Microsoft 365:
https://alterity.pl/wp-content/uploads/2022/08/microsoft.svg
Office 365 E3
Czytaj więcj
https://alterity.pl/wp-content/uploads/2022/08/microsoft.svg
Office 365 E5
Czytaj więcej
Exchange Online to Twój wybór?
Zastanawiasz się, który plan Exchange Online będzie najlepszy dla Twojej firmy?
Doradzimy Ci w wyborze!
Przydatne artykuły
Zobacz więcej artykułów
Pytania?
Skontaktuj się z nami
Czytaj więcej o Exchange Online Plan 2
Exchange Online Plan 2 – charakterystyka

Elektroniczna licencja Exchange Online Plan 2 to rozwiązanie dla firm, które oczekują najlepszych korzyści związanych z dostępem do poczty elektronicznej i narzędzi usprawniających komunikację w firmie. Możliwość tworzenia kalendarzy dedykowanych poszczególnym działom firmy umożliwia jeszcze lepszą organizację pracy. Zarządzanie i modyfikowanie terminarza można dopasować indywidualnie do struktury danego działu, co przekłada się na wyeliminowanie wprowadzanych zmian przez osoby nieuprawnione. Plan 2 to rozwiązanie komercyjne w naszej ofercie, które charakteryzuje się najszerszym zakresem funkcji. Licencjonowanie jest w okresie miesięcznym lub rocznym. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów subskrypcji. 

Exchange Online Plan 2 – zawartość pakietu

Exchange Online Plan 2 to przede wszystkim hosting poczty elektronicznej, gdzie dla każdego użytkownika przeznaczone jest 100 GB oraz niczym nieograniczona przestrzeń archiwum do przechowywania wiadomości. Pojedyncza wiadomość e-mail może mieć rozmiar nawet 150 MB, a dzięki funkcji DLP wszystkie wiadomości mogą być monitorowane, identyfikowane i chronione przed utratą. O bezpieczeństwo korespondencji dba także Exchange Online Protection, stosując zaawansowane filtry antyspamu oraz ochrony przed złośliwym oprogramowaniem. Plan obejmuje funkcję Exchange Online Archiving, która dzięki współpracy z podstawową skrzynką umożliwia szybkie i proste archiwizowanie wiadomości. Dostępna jest możliwość korzystania z folderów publicznych, a także indywidualnego oraz wspólnego kalendarza i kontaktów. 

Exchange Online Plan 2 - łatwa administracja i gwarancja jakości

Oparty na usłudze Web prosty i intuicyjny interfejs pozwoli na zarządzanie całą organizacją z jednego miejsca. Administratorzy będą mogli tworzyć listy zdefiniowanych urządzeń, wymuszać stosowanie ochrony, a także zbierać elektroniczny materiał dowodowy dzięki funkcjom Litigation Hold oraz In-Place Hold. Exchange Online Plan 2 to również możliwość odzyskania usuniętych danych z poczty oraz automatyczne stosowanie poprawek w poczcie, co pozwala zaoszczędzić czas administratorów. 

Dzięki umowie SLA firma otrzymuje gwarancje od producenta, że usługa Exchange Online Plan 2 w niemalże 100% będzie funkcjonowała bezawaryjnie, co przełoży się na stały dostęp do wszystkich narzędzi. Korzystanie z tak rozbudowanego planu przełoży się na sprawną komunikację w Twojej firmie.