Wdrożenia Microsoft Bookings

Microsoft Bookings to rozwiązanie, które sprawi że umawianie spotkań w obrębie Twojej firmy, jak i również z klientami czy partnerami biznesowymi stanie się łatwiejsze niż kiedykolwiek. Microsoft Bookings to kalendarz w formie online, w pełni zintegrowany z Twoim kalendarzem, dzięki któremu każdy będzie mógł zarezerwować spotkanie z Tobą klikając w odpowiedni link. Bez telefonów, bez wymiany wiadomości email, bez długotrwałych ustaleń.

Wdrożenia Microsoft Bookings
Inne wdrożenia Microsoft

Microsoft Bookings
– co może dać Twojej firmie?

Dedykowana i personalizowana strona
Dedykowana i personalizowana strona
Dzięki Microsoft Bookings możesz stworzyć własną stronę rezerwacji zawierającą jej logotyp i odpowiadającą cechom identyfikacji wizualnej Twojej marki. Możesz również dostosować pola jakie będą wyświetlać się użytkownikom ją odwiedzającym i zdecydować, czy będzie publicznie dostępna.
Różne typy spotkań
Różne typy spotkań
Microsoft Bookings umożliwia tworzenie spotkań różnej długości, o różnej tematyce dla wielu użytkowników. Twój zespół sprzedażowy może odbywać prezentacje ofert, Ty możesz umawiać konsultacje z wybranymi partnerami, a dział marketingu krótkie spotkania statusowe. Microsoft Bookings daje pełną swobodę w zakresie konfiguracji.
Pełna integracja z kalendarzem
Pełna integracja z kalendarzem
Microsoft Bookings jest w pełni zintegrowany z kalendarzem Exchange Online. Nawet jeśli Twoja dostępność jest ustawiona na konkretny dzień i godzinę, a w tym czasie odbywasz spotkanie wewnętrzne - użytkownicy nie będą mieli możliwości umówienia spotkania w tym czasie, aby nie powstał konflikt w Twojej agendzie.

Microsoft Bookings – korzyści

Umawianie spotkań wewnętrznych
Umawianie spotkań
wewnętrznych
Automatyczne umawianie spotkań z działem handlowym
Automatyczne umawianie
spotkań z działem
handlowym
Prezentacje produktowe dla klientów
Prezentacje produktowe dla
klientów
Spotkanie z konsultantami, coachami i doradcami
Spotkanie z konsultantami,
coachami i doradcami
Spotkania z partnerami biznesowymi
Spotkania z partnerami
biznesowymi
Automatyzacja umawiania spotkań
Automatyzacja umawiania
spotkań
Zacznij już teraz Chcę porozmawiać
Umów się na bezpłatną konsultację i sprawdź, czy jesteśmy w stanie dostarczyć Ci automatyzację procesów, której potrzebujesz.

Microsoft Bookings – przebieg wdrożenia

Chcę wypróbować aplikacje biznesowe
Microsoft Bookings - zebranie i podsumowanie wymagań

Microsoft Bookings - zebranie i podsumowanie wymagań

Każda firma jest inna. Twoja również i mamy tego pełną świadomość. Microsoft Bookings to produkt uniwersalny, ale powinien być wprowadzony do Twojej firmy w taki sposób, żeby odzwierciedlał jej bieżące wyzwania i potrzeby.
Podczas wstępnej rozmowy zadajemy pytania i konsultujemy obecną sytuację, aby przygotować dla Ciebie propozycję, która będzie zgodna z tym czego potrzebujesz w danym momencie.
Microsoft Bookings - proponowane rozwiązania i podejście projektowe

Microsoft Bookings - proponowane rozwiązania i podejście projektowe

Wspólnie ustalimy priorytety i pomożemy Ci wprowadzić Microsoft Bookings w taki sposób, aby szybko zaczął przynosić korzyści Twojej firmie. Całość konfiguracji może zamknąć się w zaledwie kilku godzinach w zależności od potrzeb Twojej firmy. Możemy skonfigurować jeden typ spotkań i stronę firmową lub też dedykowane spotkania i podstrony dla poszczególnych działów.
Microsoft Bookings –  etapy projektu i harmonogram

Microsoft Bookings – etapy projektu i harmonogram

Ponieważ Microsoft Bookings jest niezwykle intuicyjny i mało skomplikowany w konfiguracji całość projektu może zamknąć się na przestrzeni kilku dni lub nawet godzin. W przygotowanej dla Ciebie propozycji przedstawimy z jakich etapów będzie się składał Twój projekt, dokładnie je wytłumaczymy i przekażemy harmonogram ich realizacji.

Microsoft Teams
– licencjonowanie

Aby zacząć korzystać z dobrodziejstw Microsoft Bookings musisz posiadać
odpowiednią licencję na ten produkt. W zależności od obecnych potrzeb i kierunku, w którym
zmierza Twoja firma możesz wybrać jedną z poniższych:

Microsoft Power Automate
Microsoft Teams
(wersja bezpłatna)
W jaki sposób przyda się
Microsoft Teams?
  • Spotkania online
  • Chat i współpraca
  • Przechowywanie plików
Microsoft Power Automate
Microsoft Teams Essentials
Wszystkie funkcje Teams
wzbogacone m.in. o:
  • Możliwość dołączenie do spotkania do 300 użytkowników
  • Więcej miejsca na pliki i dokumenty
  • Całodobową pomoc techniczną przez telefon i internet
Rozszerzona wersja Microsoft Teams jest
dostępna w poniższych planach Microsoft 365:
https://alterity.pl/wp-content/uploads/2022/08/microsoft.svg
Microsoft 365
Business Basic
https://alterity.pl/wp-content/uploads/2022/08/microsoft.svg
Microsoft 365
Business Standard
https://alterity.pl/wp-content/uploads/2022/08/microsoft.svg
Microsoft 365
Business Premium
https://alterity.pl/wp-content/uploads/2022/08/microsoft.svg
Office 365 E1
https://alterity.pl/wp-content/uploads/2022/08/microsoft.svg
Office 365 E3
https://alterity.pl/wp-content/uploads/2022/08/microsoft.svg
Office 365 E5
https://alterity.pl/wp-content/uploads/2022/08/microsoft.svg
Microsoft 365 E3
https://alterity.pl/wp-content/uploads/2022/08/microsoft.svg
Microsoft 365 E5
https://alterity.pl/wp-content/uploads/2022/08/microsoft.svg
Microsoft 365 F3
Zacznij już teraz
Zastanawiasz się, czy Microsoft Bookings może znaleźć zastosowanie w Twojej firmie? Nie wiesz, która z licencji będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia?
Umów się na bezpłatną konsultację - chętnie pomożemy Ci dokonać wyboru!

Microsoft Bookings - przydatne artykuły

Zobacz więcej artykułów
Microsoft Bookings?
Chcesz się dowiedzieć więcej czym jest
Microsoft Bookings? Rozwiń
Wdrożenia Microsoft Bookings - lepsza organizacja pracy

Obecny kształt rynku wymaga od nas stałego kontaktu z klientami. Dzięki nieograniczonym możliwościom wynikającym z wykorzystania rozmaitych rozwiązań technologicznych oraz globalizacji, docieramy do wielu partnerów biznesowych. W niektórych przypadkach mówimy tutaj o skali globalnej, w efekcie czego do natłoku spotkań dochodzą również kwestie związane ze zmianą strefy czasowej. Dlatego warto pomyśleć o specjalnym programie, który pomoże nam we właściwy sposób organizować wszystkie spotkania firmowe. Wdrożenia Microsoft Bookings cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem klientów w Polsce oraz na świecie. Dzięki tej usłudze możemy bez najmniejszych problemów planować życie firmy zarówno w kwestii kontaktów z klientami, jak również w sprawach wewnętrznych. Wdrożenia Microsoft Bookings mogą zapewnić bardzo dużą poprawę efektywności działań. 

Wdrożenia Microsoft Bookings - dlaczego warto?

Wdrożenia Microsoft Bookings przede wszystkim oznaczają kompatybilność z najbardziej popularnymi systemami w biznesie. Dzięki tej usłudze możemy zdecydowanie łatwiej planować wszelkie spotkania w Microsoft Teams, a w końcu wideokonferencje pozostały z nami już na stałe. Nie można również zapominać o łatwości wykorzystywania urządzeń mobilnych. Wdrożenia Microsoft Bookings to w końcu nie tylko implementacja tego rozwiązania na komputerach stacjonarnych lub laptopach, przy których spędzamy lwią część naszego dnia w biurze. W końcu warto także wyposażyć pracowników również w takie usługi jak możliwość skorzystania z mobilnych wersji na telefonie czy tablecie. Oczywiście naszym zadaniem nie jest tylko i wyłącznie implementacja nowych rozwiązań, ale również szkolenie pracowników naszych klientów z ich codziennego użytkowania. Pozwoli to na zdecydowanie bardziej płynne przejście do pełnego wykorzystywana możliwości Microsoft Bookings.

Wdrożenia Microsoft Bookings dla różnych branż

Trudno właściwie wyobrazić sobie obecnie przedsiębiorstwa, dla których wdrożenia Microsoft Bookings nie byłyby konieczne. W naszym portfolio możecie znaleźć bardzo szerokie spektrum klientów. Współpracują z nami zarówno wielkie firmy zajmujące się transportem, logistyką czy produkcją, ale także mniejsze pod kątem ilościowym biura rachunkowe czy kancelarie prawne. Wdrożenia Microsoft Bookings kojarzą się przede wszystkim z bardzo dużym ułatwieniem dla funkcjonowania całego przedsiębiorstwa bez ponoszenia większych kosztów. 

Pytania?
Skontaktuj się z nami