Szkolenia Microsoft 365 - zdecyduj, co jest dla Ciebie najważniejsze!

Poszukujesz szkoleń, które nauczą Cię jak efektywnie pracować z rozwiązaniami pakietu Microsoft 365? Chcesz przeszkolić całą firmę z zasad bezpieczeństwa obiegu dokumentów? A może zależy Ci na tym, żeby szkolenia były dostępne na firmowej witrynie?

W Alterity stawiamy na indywidualne i praktyczne podejście. Nasi eksperci razem z Tobą przeanalizują Twoje potrzeby i stworzą szkolenia dopasowane do Twojej organizacji.

Szkolenia Microsoft 365 - zdecyduj, co jest dla Ciebie najważniejsze!
Ponad 100
firm skorzystało z naszych
szkoleń dedykowanych
Ponad 2000
osób skorzystało
z naszych szkoleń
Ponad 100k
wyświetleń naszych
poradników na YouTube
Poznaj sekret szkoleń w Alterity!
Nasze szkolenia wyróżnia indywidualne podejście. To ty decydujesz o ich długości, formie, czy tematyce!

Twój zespół na co dzień korzysta z wielu rozwiązań Microsoft? Nie wiesz, który obszar wymaga natychmiastowego szkolenia? Podczas konsultacji, wskażemy Ci rozwiązanie które będzie najbardziej optymalne dla Twoich potrzeb.

Jeśli jednak poszukujesz szkoleń z konkretnego narzędzia Microsoft - dobrze trafiłeś!. Nasi eksperci są gotowi pomóc Ci z każdą usługą. Teams, Sharepoint, Power Automate czy Planner nie mają przed nimi żadnych tajemnic.
Umów się na konsultacje
- to nic nie kosztuje
Podczas bezpłatnej konsultacji upewnisz się, że znajdziemy rozwiązanie pasujące perfekcyjnie do Twojej firmy.
Microsoft 365 -
jak wyglądają szkolenia dedykowane?

Cykl szkoleń zawsze rozpoczynamy od rozmowy z Tobą – to właśnie na tym etapie ustalamy potrzeby firmy i możliwości usprawnień. Poznajemy sposób pracy Twojego przedsiębiorstwa oraz wyzwania, z którymi mierzysz się codziennie. Dzięki temu mamy możliwość dostosowania naszego szkolenia do specyficznych potrzeb Twojej firmy.

Mimo wdrożenia narzędzi Microsoft 365, wiele osób nie wykorzystuje w pełni ich potencjału. Profesjonalne szkolenie pod okiem ekspertów pomoże Ci poznać nie tylko podstawowe funkcje narzędzi, ale również ciekawe tricki ułatwiające Twoją pracę.

Twój zespół uczy się wszystkiego we własnym środowisku, dzięki czemu łatwiej wprowadza zdobytą wiedzę do swojej codziennej pracy.

Chcę dowiedzieć się więcej o szkoleniach
Opinie naszych klientów
Bezpłatna
konsultacja
Umawiam bezpłatną konsultację
Chcesz sprawdzić, czy Microsoft 365 jest dla Ciebie?
Umów się na bezpłatną konsultację i dowiedz się co możemy dla Ciebie zrobić!
Podobne artykuły
Zobacz więcej artykułów
Pytania?
Skontaktuj się z nami