Wdrożenia Microsoft Intune

Microsoft Intune to usługa pozwalająca na zarządzanie urządzeniami: telefonami, laptopami oraz tabletami, jak i również aplikacjami w Twojej firmie. Pozwala na uzyskanie większej kontroli nad urządzeniami przy jednoczesnym podniesieniu bezpieczeństwa zasobów Twojej firmy chroniąc informacje, użytkowników oraz sprzęt firmowy.

Wdrożenia Microsoft Intune
Inne wdrożenia Microsoft

Microsoft Intune – najważniejsze
korzyści

Podniesienie poziomu bezpieczeństwa
Podniesienie poziomu bezpieczeństwa
Microsoft Intune daje Ci możliwość zdalnego usunięcia danych, plików i informacji w przypadku utraty urządzenia przez użytkownika. Bez względu na to czy telefon został skradziony czy też zagubiony, możesz zadbać, aby niepowołane osoby nie uzyskały dostępu do poufnych informacji.
Usprawnienie pracy administratorów
Usprawnienie pracy administratorów
Dzięki Microsoft Intune możesz w prosty sposób przesyłać certyfikaty do urządzeń znajdujących się w zasobach Twojej firmy, dając użytkownikom dostęp do firmowej sieci WiFi czy pozwalając im łączyć się przy pomocy bezpiecznych połączeń VPN.
Zarządzanie aplikacjami
Zarządzanie aplikacjami
Microsoft Intune pozwala na uzyskanie pełnej kontroli nad aplikacjami używanymi w Twojej firmie. Dzięki Intune możesz decydować o tym, jakie aplikacje są dozwolone w Twojej firmie, kiedy zostaną zaktualizowane, a także przeglądać raporty dotyczące ich użycia.

Microsoft Intune – możliwe
zastosowania

Ochrona urządzeń mobilnych
Ochrona urządzeń
mobilnych
Automatyczne aktualizacje aplikacji i oprogramowania w firmie
Automatyczne aktualizacje aplikacji
i oprogramowania w firmie
Zabezpieczenie dokumentów i informacji firmowych na prywatnych urządzeniach
Zabezpieczenie dokumentów i informacji firmowych
na prywatnych urządzeniach
Zdalna instalacja  oprogramowania
Zdalna instalacja
oprogramowania
Selektywny dostęp do aplikacji
Selektywny dostęp do aplikacji
Zarządzanie laptopami
Zarządzanie laptopami
Zacznij już teraz Chcę porozmawiać
Umów się na bezpłatną konsultację i sprawdź czy jesteśmy w stanie dostarczyć Ci automatyzację procesów, której potrzebujesz.

Microsoft Intune– przebieg wdrożenia

Chcę wypróbować aplikacje biznesowe
Microsoft Intune - zebranie i podsumowanie wymagań

Microsoft Intune - zebranie i podsumowanie wymagań

Microsoft Intune to produkt uniwersalny, ale powinien być wprowadzony do Twojej firmy w taki sposób, żeby odzwierciedlał jej bieżące wyzwania i potrzeby.
Podczas wstępnej rozmowy zadajemy pytania i konsultujemy obecną sytuację, aby przygotować dla Ciebie propozycję, która będzie zgodna z tym czego potrzebujesz w danym momencie.
Microsoft Intune - proponowane rozwiązania i podejście projektowe

Microsoft Intune - proponowane rozwiązania i podejście projektowe

Pracujemy metodą "małych kroków". Wspólnie ustalimy priorytety i pomożemy Ci wprowadzić Microsoft Intune w taki sposób, aby szybko zaczął przynosić korzyści Twojej firmie. Możemy zabezpieczyć urządzenia mobilne, prekonfigurować zawartość laptopów nowych pracowników czy zdecydować o tym z jakich aplikacji można korzystać. Pomożemy Ci wykorzystać maksimum potencjału Microsoft Intune.
Microsoft Intune - etapy projektu i harmonogram

Microsoft Intune - etapy projektu i harmonogram

Projekt może składać się z jednego etapu zrealizowanego nawet w kilka dni lub z kilkunastu realizowanych na przestrzeni kilku tygodni lub miesięcy. W przygotowanej dla Ciebie propozycji przedstawimy z jakich etapów będzie się składał Twój projekt, dokładnie je wytłumaczymy i przekażemy harmonogram ich realizacji.

Microsoft Intune
– licencjonowanie

Aby zacząć korzystać z możliwości Microsoft Intune musisz posiadać
odpowiednią licencję na ten produkt. W zależności od obecnych potrzeb i kierunku, w którym
zmierza Twoja firma możesz wybrać jedną z poniższych:

Microsoft Power Automate
Microsoft 365
Business Premium
Microsoft Power Automate
Microsoft 365 E3
Microsoft Power Automate
Microsoft 365 E5
Microsoft Power Automate
Microsoft 365 F1
Microsoft Power Automate
Microsoft 365 F3
Microsoft Power Automate
Enterprise Mobility
+ Security E3
Microsoft Power Automate
Enterprise Mobility
+ Security E5
Zacznij już teraz
Zastanawiasz się czy Microsoft Intune może znaleźć zastosowanie w Twojej firmie? Nie wiesz, która z licencji będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia?
Umów się na bezpłatną konsultację - chętnie pomożemy Ci dokonać wyboru!

Microsoft Intune - przydatne artykuły

Zobacz więcej artykułów
Microsoft Intune?
Chcesz się dowiedzieć więcej czym jest
Microsoft Intune? Rozwiń
Wdrożenia Microsoft Intune — kontrola firmowych poczynań

Zdecydowana większość pracowników otrzymuje od swojego pracodawcy sprzęt do wykonywania swoich obowiązków. Może być to laptop do pracy zdalnej, ale również telefon czy tablet dla wielu osób pracujących w terenie. Jeżeli chcemy mieć kontrolę nad ich działaniami, wdrożenia Microsoft Intune będą świetnym rozwiązaniem.

Jest to usługa przede wszystkim dedykowana ochronie urządzeń mobilnych, ale również zarządzanie laptopami oraz komputerami stacjonarnymi w danym środowisku. Pozwala ona na koordynację działań firmowych, która z całą pewnością doprowadzi do poprawy wyników całego przedsiębiorstwa. Wdrożenia Microsoft Intune nie oznaczają oczywiście pełnej inwigilacji — dane firmowe są w pełni oddzielone od danych osobowych, także pracownicy nie muszą się martwić o swoje wrażliwe informacje.

Wdrożenia Microsoft Intune — w pełni intuicyjne środowisko

Największą zaletą rozwiązań dostarczanych przez firmę Microsoft jest ich kompatybilność. Każda kolejna usługa pozwala jeszcze bardziej wykorzystać ich możliwości. Wdrożenia Microsoft Intune pozwalają na doskonałą współpracę z innymi rozwiązaniami amerykańskiego giganta sektora IT. Bardzo dobrze kooperuje on z Azure Active Directory, dzięki któremu mamy kontrolę nad osobami posiadającymi dostęp do konkretnych danych na urządzeniu. Nie można również zapomnieć o możliwości instalacji Microsoft Teams bez ryzyka wycieku żadnych informacji.

Wdrożenia Microsoft Intune nie tylko pozwalają na poprawę jakości codziennych działań organizacji, ale przede wszystkim bezpieczeństwo firmy oraz samych pracowników.

Wdrożenia Microsoft Intune dla Twojego biznesu

Kontrola nad urządzeniami mobilnymi z każdym rokiem staje się coraz bardziej istotnym elementem funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa, niezależnie od jego wielkości. Jako Alterity przeprowadzamy wdrożenia Microsoft Intune zarówno dla mniejszych firm skupiających się na działaniach regionalnych, jak również korporacji o zasięgu międzynarodowym. W naszym portfolio możecie znaleźć biura rachunkowe oraz kancelarie prawne, ale także liderów rynku w branży transportowej, logistycznej czy też produkcyjnej. Przeprowadzamy wdrożenia Microsoft Intune w sposób kompleksowy. Wszystkie urządzenia należące do firmy będą posiadać wszystkie niezbędne aktualizacje oraz udogodnienia w takiej konfiguracji, aby każdy pracowników mógł swobodnie wykorzystywać rozwiązania dostarczane przez Microsoft we współpracy z naszą firmą.

Pytania?
Skontaktuj się z nami