Wdrożenia Azure Virtual Desktop

Azure Virtual Desktop to nowoczesne rozwiązanie pozwalające na uruchamianie pulpitów zdalnych i aplikacji za pośrednictwem chmury. Bez konieczności budowania własnej serwerowni i bez konieczności zakupu kosztownych licencji. Szybko, bezpieczenie i w przewidywalny sposób.

Wdrożenia Azure Virtual Desktop
Inne wdrożenia Microsoft

Azure Virtual Desktop
– najważniejsze korzyści

Przewidywalne koszty
Przewidywalne koszty
Z uwagi na oparcie Azure Virtual Desktop o platformę Microsoft Azure, wszystkie koszty związane z uruchomieniem, rozbudową i bieżącym działaniem środowiska pulpitów zdalnych są przewidywalne i mogą zostać skonfigurowane w taki sposób, aby nie wygenerowały zbyt wysokich kosztów dla firmy.
Brak konieczności zakupu licencji
Brak konieczności zakupu licencji
Azure Virtual Desktop nie wymaga zakupu "klasycznych" licencji serwerowych dla maszyny ani dla użytkowników końcowych. Całe środowisko (serwer wraz z dostępem do niego oraz warstwa licencji) jest ujęte w opłacie abonamentowej.
Publikacja aplikacji
Publikacja aplikacji
Dzięki pełnej możliwości konfiguracji możesz opublikować pełne wersje aplikacji pulpitowych dla całej firmy lub wybrane aplikacje webowe dla konkretnych grup użytkowników. Dodatkowo dzięki dostępowi administracyjnemu możesz zbierać dane analityczne i zbierać informacje o ewentualnie występujących błędach.

Azure Virtual Desktop – możliwe
zastosowania

Środowisko zdalnych pulpitów
Środowisko zdalnych
pulpitów
Publikacja aplikacji firmowych
Publikacja aplikacji firmowych
Udostępnianie zasobów firmowych
Udostępnianie zasobów
firmowych
Zacznij już teraz Chcę porozmawiać
Umów się na bezpłatną konsultację i sprawdź czy jesteśmy w stanie dostarczyć Ci automatyzację procesów, której potrzebujesz.

Azure Virtual Desktop – przebieg wdrożenia

Chcę wypróbować aplikacje biznesowe
Azure Virtual Desktop - zebranie i podsumowanie wymagań

Azure Virtual Desktop - zebranie i podsumowanie wymagań

Microsoft Azure Virtual Desktop to rozwiązanie uniwersalne i można je wykorzystać do realizacji bardzo wielu scenariuszy zdalnego dostępu; do aplikacji czy też zasobów. to produkt uniwersalny, ale powinien być wprowadzony do Twojej firmy w taki sposób, żeby odzwierciedlał jej bieżące wyzwania i potrzeby.
Podczas wstępnej rozmowy zadajemy pytania i konsultujemy obecną sytuację, aby przygotować dla Ciebie propozycję, która będzie zgodna z tym czego potrzebujesz w danym momencie.
Azure Virtual Desktop - proponowane rozwiązania i podejście projektowe

Azure Virtual Desktop - proponowane rozwiązania i podejście projektowe

Pracujemy metodą "małych kroków". Wspólnie ustalimy priorytety i pomożemy Ci wprowadzić Azure Virtual Desktop w taki sposób, aby szybko zaczął przynosić korzyści Twojej firmie a koszty związane z jego wprowadzeniem były przewidywalne. Zadbamy również o to aby użytkownicy byli dobrze poinformowani i rozumieli wprowadzone rozwiązanie.
Azure Virtual Desktop - etapy projektu i harmonogram

Azure Virtual Desktop - etapy projektu i harmonogram

Projekt może składać się z jednego etapu zrealizowanego nawet w jeden dzień lub z kilkunastu realizowanych na przestrzeni kilku tygodni lub miesięcy. W przygotowanej dla Ciebie propozycji przedstawimy z jakich etapów będzie się składał Twój projekt, dokładnie je wytłumaczymy i przekażemy harmonogram ich realizacji.
Zacznij już teraz
Zastanawiasz się czy Microsoft Azure Virtual Desktop może znaleźć zastosowanie w Twojej firmie? Nie wiesz, która z licencji będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia?
Umów się na bezpłatną konsultację - chętnie pomożemy Ci dokonać wyboru!

Microsoft Azure Virtual Desktop- przydatne artykuły

Zobacz więcej artykułów
Microsoft Azure Virtual Desktop?
Chcesz się dowiedzieć więcej czym jest
Microsoft Azure Virtual Desktop? Rozwiń
Pytania?
Skontaktuj się z nami