Wdrożenia Azure Virtual Desktop

Azure Virtual Desktop to nowoczesne rozwiązanie pozwalające na uruchamianie pulpitów zdalnych i aplikacji za pośrednictwem chmury. Bez konieczności budowania własnej serwerowni i bez konieczności zakupu kosztownych licencji. Szybko, bezpieczenie i w przewidywalny sposób.

Wdrożenia Azure Virtual Desktop
Inne wdrożenia Microsoft

Azure Virtual Desktop
– najważniejsze korzyści

Przewidywalne koszty
Przewidywalne koszty
Z uwagi na oparcie Azure Virtual Desktop o platformę Microsoft Azure, wszystkie koszty związane z uruchomieniem, rozbudową i bieżącym działaniem środowiska pulpitów zdalnych są przewidywalne i mogą zostać skonfigurowane w taki sposób, aby nie wygenerowały zbyt wysokich kosztów dla firmy.
Brak konieczności zakupu licencji
Brak konieczności zakupu licencji
Azure Virtual Desktop nie wymaga zakupu "klasycznych" licencji serwerowych dla maszyny ani dla użytkowników końcowych. Całe środowisko (serwer wraz z dostępem do niego oraz warstwa licencji) jest ujęte w opłacie abonamentowej.
Publikacja aplikacji
Publikacja aplikacji
Dzięki pełnej możliwości konfiguracji możesz opublikować pełne wersje aplikacji pulpitowych dla całej firmy lub wybrane aplikacje webowe dla konkretnych grup użytkowników. Dodatkowo dzięki dostępowi administracyjnemu możesz zbierać dane analityczne i zbierać informacje o ewentualnie występujących błędach.

Azure Virtual Desktop – możliwe
zastosowania

Środowisko zdalnych pulpitów
Środowisko zdalnych
pulpitów
Publikacja aplikacji firmowych
Publikacja aplikacji firmowych
Udostępnianie zasobów firmowych
Udostępnianie zasobów
firmowych
Zacznij już teraz Chcę porozmawiać
Umów się na bezpłatną konsultację i sprawdź czy jesteśmy w stanie dostarczyć Ci automatyzację procesów, której potrzebujesz.

Azure Virtual Desktop – przebieg wdrożenia

Chcę wypróbować aplikacje biznesowe
Azure Virtual Desktop - zebranie i podsumowanie wymagań

Azure Virtual Desktop - zebranie i podsumowanie wymagań

Microsoft Azure Virtual Desktop to rozwiązanie uniwersalne i można je wykorzystać do realizacji bardzo wielu scenariuszy zdalnego dostępu; do aplikacji czy też zasobów. to produkt uniwersalny, ale powinien być wprowadzony do Twojej firmy w taki sposób, żeby odzwierciedlał jej bieżące wyzwania i potrzeby.
Podczas wstępnej rozmowy zadajemy pytania i konsultujemy obecną sytuację, aby przygotować dla Ciebie propozycję, która będzie zgodna z tym czego potrzebujesz w danym momencie.
Azure Virtual Desktop - proponowane rozwiązania i podejście projektowe

Azure Virtual Desktop - proponowane rozwiązania i podejście projektowe

Pracujemy metodą "małych kroków". Wspólnie ustalimy priorytety i pomożemy Ci wprowadzić Azure Virtual Desktop w taki sposób, aby szybko zaczął przynosić korzyści Twojej firmie a koszty związane z jego wprowadzeniem były przewidywalne. Zadbamy również o to aby użytkownicy byli dobrze poinformowani i rozumieli wprowadzone rozwiązanie.
Azure Virtual Desktop - etapy projektu i harmonogram

Azure Virtual Desktop - etapy projektu i harmonogram

Projekt może składać się z jednego etapu zrealizowanego nawet w jeden dzień lub z kilkunastu realizowanych na przestrzeni kilku tygodni lub miesięcy. W przygotowanej dla Ciebie propozycji przedstawimy z jakich etapów będzie się składał Twój projekt, dokładnie je wytłumaczymy i przekażemy harmonogram ich realizacji.
Zacznij już teraz
Zastanawiasz się czy Microsoft Azure Virtual Desktop może znaleźć zastosowanie w Twojej firmie? Nie wiesz, która z licencji będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia?
Umów się na bezpłatną konsultację - chętnie pomożemy Ci dokonać wyboru!

Microsoft Azure Virtual Desktop - przydatne artykuły

Zobacz więcej artykułów
Microsoft Azure Virtual Desktop?
Chcesz się dowiedzieć więcej czym jest
Microsoft Azure Virtual Desktop? Rozwiń
Wdrożenia Azure Virtual Desktop - oszczędność dla Twojej firmy

Przewidywalne oraz niskie koszty w obecnych czasach to bardzo ważna kwestia przy okazji prowadzenia każdego przedsiębiorstwa. W przypadku rozwiązań dostarczanych przez Microsoft, wdrożenia Azure Virtual Desktop mogą to zapewnić. Ich główną zaletą jest możliwość uruchamiania pulpitów zdalnych i aplikacji poprzez chmurę. Dlaczego jest to tak istotne z perspektywy finansów firmowych? Ponieważ nie musimy budować własnej serwerowni. Mamy pełną kontrolę nad konfiguracją oraz bieżącym działaniem pulpitów, dzięki czemu jesteśmy w stanie generować zdecydowanie niższe koszty. Wdrożenia Azure Virtual Desktop pozwalają również na ograniczenie zakupu kosztownych licencji dla przedsiębiorstwa. Całe środowisko znajdziemy w opłacie abonamentowej.

Kompleksowe wdrożenia Azure Virtual Desktop

Wdrożenia Azure Virtual Desktop mogą być bardzo pomocne w różnych sytuacjach związanych ze zdalnym dostępem do aplikacji lub zasobów. Jego wprowadzenie do środowiska firmowego wymaga zwrócenia uwagi na wiele aspektów jej działania. W Alterity przykładamy wielką wagę do kompleksowego zapoznania się ze specyfiką działań naszych partnerów. Właśnie z tego powodu przeprowadzane przez nas wdrożenia Azure Virtual Desktop cieszą się naprawdę dużym zainteresowaniem. Konsultacja oraz analiza sytuacji przedsiębiorstwa to zaledwie pierwszy z wielu kroków do właściwego wprowadzenia usługi. W niektórych firmach proces zajmuje kilkanaście lub kilkadziesiąt godzin, w innych ze względów technicznych musimy poświęcić na taką operację nawet do kilku miesięcy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, ze względu na różną specyfikę każdego z nich.

Wdrożenia Azure Virtual Desktop dla Twojego biznesu

Rozwiązania mające przyspieszyć działania Twojej firmy są coraz bardziej popularne. Zapotrzebowanie na wdrożenia Azure Virtual Desktop cały czas rośnie i nic dziwnego — łatwy dostęp do wszelkich danych oraz komunikacja z pracownikami zdalnymi w dzisiejszych czasach jest kluczowa. Zainteresowanie takimi usługami można zaobserwować zarówno wśród mniejszych przedsiębiorców, jak również firm z ugruntowaną pozycją międzynarodową.

W portfolio Alterity mogą Państwo znaleźć przedstawicieli takich branż jak rachunkowość oraz radcostwo prawne, działających w zakresie regionalnym. Z drugiej strony możemy pochwalić się także współpracą z czołowymi graczami na rynku logistycznym oraz transportowym, a także produkcyjnym. Wdrożenia Azure Virtual Desktop przeprowadzamy z należytym profesjonalizmem, czego dowodem jest duża liczba zadowolonych partnerów biznesowych.

Pytania?
Skontaktuj się z nami