Case Study
O FIRMIE
O firmie

PUTZ Kancelaria Prawna to zespół ekspertów z dwudziestoletnim doświadczeniem w obsłudze prawnej. W kontakcie z klientem stawiają na indywidualne podejście oraz relacje i zaufanie. Do obszarów praktyki prawnej kancelarii należą między innymi: doradztwo korporacyjne, RODO i ochrona danych osobowych, gaming, e-commerce oraz własność intelektualna i nowe technologie.

Wyzwania
Wyzwania

Tym, co zapoczątkowało współpracę z Alterity.pl był szereg spotkań konsultacyjnych, które miały za zadanie zidentyfikowanie obszarów wymagających usprawnienia oraz podjęcie odpowiednich działań. Konieczne było zapoznanie całego zespołu z narzędziami Microsoft 365, wdrożenie odpowiedniej infrastruktury, zapewniającej bezpieczne przechowywanie oraz obieg dokumentów (również we współpracy z zewnętrznymi kontrahentami) oraz maksymalne podniesienie poziomu bezpieczeństwa ze względu na pracę z wrażliwymi danymi.

Rozwiązania
Rozwiązania

Jednym z pierwszych elementów współpracy, oprócz konsultacji, było przeprowadzenie szkolenia dla zespołu, tak by wszyscy pracownicy mogli lepiej wykorzystywać narzędzia Microsoft 365. Odpowiadając na wyzwania z którymi mierzyła się PUTZ Kancelaria Prawna na kolejnym etapie została wdrożona usługa SharePoint Online, która pozwoliła na stworzenie witryn odpowiadających indywidualnym potrzebom kancelarii. Kolejnym krokiem, który miał zapewnić bezpieczeństwo obiegu poufnej dokumentacji, wczesne wykrywanie zagrożeń oraz monitorowanie bezpieczeństwa użytkowników było zwiększenie i wdrożenie planu Microsoft 365 Business Premium.

Następne case study
Alterity.pl to odpowiedź na potrzeby naszej Kancelarii: znajomość branży prawniczej, dostosowanie proponowanych rozwiązań i technologii Microsoft do potrzeb naszego zespołu i organizacji. I co istotne, Mateusz i Sebastian to świetni partnerzy do inspirujących rozmów, które pozwalają nam myśleć odważniej o wdrażaniu kolejnych technologii w naszej pracy. Niedługo minie rok od rozpoczęcia naszej współpracy i wiem, że chcemy więcej…
DOMINIK PUTZ
ZAŁOŻYCIEL KANCELARII
Porozmawiajmy!
Zaciekawiła Cię któraś z historii naszych klientów? Chcesz osiągnąć podobne efekty?
Umów się na bezpłatną konsultacje i dowiedz się co możemy dla Ciebie zrobić