Case Study
O FIRMIE
O firmie

Firma SHIM-POL A.M. BORZYMOWSKI należy do czołówki dystrybutorów aparatury analitycznej w Polsce. Od 37 lat dostarczają aparaturę analityczną oraz specjalistyczną wiedzę dla jednostek badawczych sektora publicznego i prywatnego. Shim-Pol jest wyłącznym przedstawicielem firmy Shimadzu z siedzibą główną w Kioto w Japonii. Portfolio firmy obejmuje szerokie spektrum urządzeń i akcesoriów z obszaru chromatografii, spektroskopii, optyki, spektrometrii mas, bioanalizatorów, zaawansowanych analizatorów powierzchni, ale również maszyny wytrzymałościowe i zmęczeniowe czy ultraszybkie kamery.

Wyzwania
Wyzwania

Firma podjęła decyzję o migracji części rozwiązań Microsoft utrzymywanych we własnej infrastrukturze do usługi chmurowej Microsoft 365. Po zakończonej migracji Shim-Pol stanął przed wyzwaniem przeszkolenia blisko setki pracowników z nowych narzędzi. Podczas badania potrzeb zakresu szkoleń ujawniliśmy dodatkowo konieczność wyrównania poziomu wiedzy z narzędzia Microsoft Excel wśród pracowników.

Rozwiązania
Rozwiązania

Z firmą Z Shim-Pol ustaliliśmy harmonogram trzytygodniowego cyklu szkoleń online, który będzie obejmował trzy kluczowe moduły. Każde szkolenie zostało zaplanowane w trzech terminach z harmonogramem umożliwiającym zainteresowanym uczestnictwo w dogodnym dla siebie czasie. Pracownicy otrzymali podstawowe szkolenie z Microsoft Excel wraz z pokazem najnowszych funkcji oraz praktyczne szkolenie z narzędzi Microsoft Teams, Planer, Outlook oraz OneDrive ze szczególnym naciskiem na współpracę w zespołach i pracę grupową.

 

 

 

 

 

 

Następne case study
Najlepszą rekomendacją dla zespołu Alterity.pl są dalsze plany wzajemnej współpracy w zakresie kolejnych szkoleń z technologii Microsoft 365 oraz wspólne poszukiwanie rozwiązań w zakresie optymalizacji komunikacji w ramach procesów biznesowych.
Joanna Wójcik
Shim-Pol
Porozmawiajmy!
Zaciekawiła Cię któraś z historii naszych klientów? Chcesz osiągnąć podobne efekty?
Umów się na bezpłatną konsultacje i dowiedz się co możemy dla Ciebie zrobić