Case Study
O FIRMIE
O firmie

MADG to nowoczesna kancelaria biegłego rewidenta. W swoich działaniach stawia na innowacyjność, otwartość oraz profesjonalizm, co potwierdza między innymi wieloletnie doświadczenie poparte wysokimi kwalifikacjami. Kancelaria MADG stawia sobie za cel budowanie bliskich relacji biznesowych z klientami, dzięki czemu wspólnie z sukcesem realizują zaplanowane zadania.

Wyzwania
Wyzwania

Wyzwaniem przed którym stała kancelaria MADG było uporządkowanie i ustrukturyzowanie obiegu dokumentów oraz zarządzanie projektami i plikami. Kancelaria szukała odpowiedniego narzędzia, które gwarantowałoby nie tylko elektroniczny obieg dokumentów, ale również bezpieczne przechowywanie dokumentacji ze względu na obowiązujące regulacje prawne.

Rozwiązania
Rozwiązania

Dzięki regularnym konsultacyjnym spotkaniom kancelarii MADG z Alterity.pl udało się dokładnie zbadać potrzeby firmy oraz wdrożyć rekomendowane rozwiązania. Dzięki pakietom licencji Microsoft 365 Business Basic oraz Business Standard, kancelaria MADG mogła rozpocząć proces cyfryzacji, a przy wsparciu Alterity.pl przygotowana została również skrojona pod indywidualne potrzeby struktura gromadzenia i przepływu danych (przy wykorzystaniu SharePoint Online). Dostęp do wszystkich dokumentów z dowolnego urządzenia, efektywna komunikacja oraz wprowadzenie określonych procedur zdecydowanie usprawniły codzienną pracę kancelarii MADG.

Następne case study
Współpraca z Alterity.pl pozwoliła nam osiągnąć nowy, wyższy poziom zarządzania projektami w kancelarii. Okazało się, że narzędzia, które do niedawna były dostępne jedynie dla dużych podmiotów, są w zasięgu mniejszych firm, a rozwiązania w nich zastosowane z powodzeniem przekładają się na skuteczną i efektywną organizację pracy. Zaledwie kilka warsztatowych spotkań z panem Sebastianem zainspirowało nas do wdrożenia aplikacji, które zintegrowane ze sobą, pozwalają nie tylko na wydajną pracę, ale i również zwiększają bezpieczeństwo danych. Szczególnie doceniamy to, że narzędzia są powiązane ze sobą, co daje nam poczucie, że możemy w pełni na nich polegać. Pan Sebastian w trakcie spotkań przekazał nam cenne wskazówki, które pozwoliły nam zbudować nowoczesny system nie tylko zarządzania projektami, ale i również gromadzenia, przechowywania i archiwizacji dokumentacji. Rozpoczynając współpracę z Alterity.pl szukaliśmy partnera do zarządzania licencją podstawowych aplikacji pakietu Office, a otworzyły się przed nami możliwości, o jakich wcześniej nie myśleliśmy. Szczególnie doceniamy zaangażowanie pana Sebastiana i Mateusza, którzy są bardzo profesjonalni i gotowi do pomocy. Zdecydowanie warto jest poświęcić czas i fundusze na współpracę z Alterity.pl, która przynosi dużo wartości dodanej.
Agnieszka Kalandyk
Założycielka MADG
Porozmawiajmy!
Zaciekawiła Cię któraś z historii naszych klientów? Chcesz osiągnąć podobne efekty?
Umów się na bezpłatną konsultacje i dowiedz się co możemy dla Ciebie zrobić