Case Study
O FIRMIE
O firmie

Firma Villa Verde od 1999 roku zajmuje się produkcją i dystrybucją świec w Europie. Villa Verde jest dostawcą dla największych sieci sklepów na rynku zachodnim, co było możliwe dzięki ciągłemu poszerzaniu asortymentu i dbaniu o jak najwyższą jakość produktów.

Wyzwania
Wyzwania

Firma Villa Verde potrzebowała kompleksowego szkolenia dla swoich pracowników, które byłoby odpowiedzią na ich indywidualne potrzeby. Priorytetem była nauka obsługi narzędzi oferowanych w pakietach Microsoft 365. Bloki tematyczne warsztatów obejmowały: cyfryzację firmy, pracę zespołową pracowników, sprawne zarządzanie zadaniami oraz obsługę integracji programowych. Bardzo ważnym aspektem były również warsztaty na temat cyberbezpieczeństwa oraz ochrony danych.

Rozwiązania
Rozwiązania

Alterity.pl przygotowało dwudniowe szkolenie w biurze firmy na wynajętych komputerach ze specjalnie przygotowanym środowiskiem szkoleniowym DEMO umożliwiającym poznanie i naukę programów z pakietu Microsoft 365. Warsztaty oparte były na: poznaniu możliwości programu Microsoft Teams w zakresie kooperacji pracowników, rozwiązaniom, które umożliwia współpraca w SharePoint i Outlook. Zajęcia były poświęcone również takim aplikacjom jak: Microsoft Planner, Microsoft Forms, OneDrive i OneNote.

Następne case study
Szkolenie przygotowane przez zespół z Alterity.pl z wykorzystania aplikacji Microsoft 365 pozwoliło nam wykorzystać potencjał naszej firmy m.in. w zakresie zarządzania zespołem oraz automatyzacji procesów. Cenimy zarówno indywidualne podejście Alterity.pl, jak i rzetelną wiedzę, którą otrzymaliśmy dzięki dwóm dniom intensywnego szkolenia.
Paweł Konaszewski
menadżer IT
Porozmawiajmy!
Zaciekawiła Cię któraś z historii naszych klientów? Chcesz osiągnąć podobne efekty?
Umów się na bezpłatną konsultacje i dowiedz się co możemy dla Ciebie zrobić