Case Study
O FIRMIE
O firmie

ESMETRIC to firma z ponad 15-letnim doświadczeniem, specjalizująca się w wdrażaniu liczników elektronicznych i inteligentnych do pomiaru energii elektrycznej w Polsce, aktywna w branży od 2008 roku. Oferuje kompleksową obsługę klientów na każdym etapie współpracy, w tym doradztwo, szkolenia, logistykę urządzeń, oraz diagnozę problemów. Firma zapewnia również wsparcie powdrożeniowe i bieżącą opiekę nad klientami.

Wyzwania
Wyzwania

Firma ESMETRIC Group stanęła przed wyzwaniami związanymi z efektywnym zarządzaniem i koordynacją projektów. Wdrożenie usług Microsoft miało na celu poprawę zarządzania projektami, zadaniami oraz wykorzystania narzędzi Microsoft w celu usprawnienia komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Dodatkowo firma musiała zmierzyć się z wyzwaniem zwiększenia bezpieczeństwa i ochrony danych.

Rozwiązania
Rozwiązania

Na początku naszej współpracy wdrożyliśmy do ESMETRIC Group narzędzie SharePoint Online. Po wielu rozmowach zdecydowaliśmy się również na zaproponowanie tej firmie licencji Microsoft 365 Business Premium. Jej specyfika najlepiej odpowiadała na potrzeby przedsiębiorstwa. Dodatkowo pracownicy przeszli serię szkoleń związanych z obsługą takich narzędzi jak SharePoint czy Teams.

Poprzednie case study
Alterity pokazało nam, że potężny "Microsoft", to potwór nie tak straszny jak go malują. Dzięki kompleksowej opiece, stworzeniu struktury SharePoint i zaangażowaniu w przeszkolenie pracowników, funkcjonalności MS stały się dla nas podstawowym zestawem narzędzi, które wykorzystujemy efektywnie i zgodnie ze sztuką. Zdecydowanie polecamy współpracę z Alterity!
Piotr Golik
Prezes ESMETRIC Group
Porozmawiajmy!
Zaciekawiła Cię któraś z historii naszych klientów? Chcesz osiągnąć podobne efekty?
Umów się na bezpłatną konsultacje i dowiedz się co możemy dla Ciebie zrobić