Case Study
O FIRMIE
O firmie

Stamper to aplikacja pozwalająca użytkownikom zbierać pieczątki z wielu programów lojalnościowych w jednym miejscu. Niezależnie od tego czy dokonują zakupu na miejscu czy na wynos. Dla przedsiębiorcy jest to narzędzie, które w łatwy sposób pozwala tworzyć promocje w wielu lokalach oraz projektować promocje czy programy lojalnościowe dostosowane do bieżących biznesowych potrzeb. Dla użytkowników końcowych Stamper jest wygodną alternatywą dla klasycznych „karteczek” z pieczątkami. Pozwala w prosty sposób zgromadzić wszystkie programy lojalnościowe w jednej aplikacji i dać użytkownikom swobodę w zakresie wymiany wirtualnych pieczątek na nagrody.

Wyzwania
Wyzwania

Stamper poszukiwał specjalistów, którzy pomogą dobrać i prawidłowo skonfigurować usługi Microsoft Azure oraz doradzą w zakresie wyboru odpowiedniego modelu licencjonowania tego rozwiązania. Ważnym czynnikiem było zapewnienie skalowalności rozwiązania (ze względu na rosnącą ilość użytkowników) przy jednoczesnej optymalizacji kosztów.

Rozwiązania
Rozwiązania

Dzięki jasnemu określeniu wymagań biznesowych przez zespół Stamper, Alterity.pl było w stanie zaproponować konfigurację usług Microsoft Azure odpowiadającą bieżącym potrzebom, przy jednoczesnej gotowości do ich przeskalowania w przypadku wzrostu zainteresowania aplikacją czy też większej aktywności jej obecnych użytkowników. Eksperci Alterity.pl doradzili wykorzystanie bazy danych Cosmos DB, która okazała się usługą dobrze dostosowaną do potrzeb aplikacji Stamper. Doradzono również zakup Microsoft Azure w modelu Cloud Solution Provider, pozwalającym na osiągnięcie najniższych kosztów usług i zapewniający możliwość fakturowania przez podmiot zlokalizowany w Polsce.

Następne case study
We współpracy z Alterity.pl najbardziej cenna była dla mnie duża znajomość różnych sposobów licencjonowania Micorosft Azure oraz rekomendacje w zakresie optymalizacji kosztowej. Mimo, iż jestem aktywnym użytkownikiem rozwiązań Microsoft Azure pewne niuanse nie były mi wcześniej znane. Doradztwo zespołu Alterity.pl przyczyniło się do uzyskania dodatkowych oszczędności w zakresie utylizacji zasobów co było niezwykle cenne.
Piotr Wegner
CTO Stamper
Porozmawiajmy!
Zaciekawiła Cię któraś z historii naszych klientów? Chcesz osiągnąć podobne efekty?
Umów się na bezpłatną konsultacje i dowiedz się co możemy dla Ciebie zrobić