Case Study
O FIRMIE
O firmie

APOGADO Górski Szetela sp. k. to kancelaria, która od kilkunastu lat zajmuje się świadczeniem usług prawnych na rzecz klientów indywidualnych, korporacyjnych oraz instytucji publicznych. Rzeszowska kancelaria swoją ofertę kieruje w szczególności do podmiotów z branży IT na terenie całego kraju, zapewniając ochronę i zabezpieczenie własności intelektualnej oraz wsparcie przedsiębiorców w zamówieniach publicznych, prawie handlowym i gospodarczym. Obsługa świadczona przez kancelarię cechuje się walorami praktycznymi przy szczególnym uwzględnieniu bezpieczeństwa w zakresie ochrony informacji, w tym danych osobowych.

Wyzwania
Wyzwania

W związku ze zmianą nazwy kancelarii konieczne było przeprowadzenie wielu zmian technologicznych uwzględniających między innymi konfigurację serwera pocztowego, migrację skrzynek e-mail, integrację domeny internetowej oraz konfigurację intranetu w celu przechowywania oraz udostępniania plików. Istotnym elementem było również nadanie właściwych uprawnień poszczególnym pracownikom kancelarii.

Rozwiązania
Rozwiązania

Zmiana nazwy kancelarii o ugruntowanej pozycji to spore wyzwanie, dlatego Alterity.pl za cel postawiło sobie, żeby zmiany od strony rozwiązań technologicznych przebiegły jak najsprawniej. Pierwszym krokiem było utworzenie konta organizacji w usłudze Microsoft 365,a następnie stworzenie w chmurze tożsamości dla wszystkich użytkowników. Wraz z ustrukturyzowaniem nazewnictwa kont oraz skrzynek współdzielonych, serwer pocztowy został zmigrowany do usługi Exchange Online. Zaś w oparciu o SharePoint Online skonfigurowany został intranet ze specyfikacją dostępu do dokumentów, co znacznie wpłynęło na bezpieczeństwo ich obiegu.

Następne case study
W związku ze zmianą formy prawnej, nazwy oraz organizacji pracy kancelarii koniecznym stało się dobranie narzędzi odpowiednich do wyzwań, jakie zostały przed nami postawione. Alterity.pl wsparło nas w tej drodze swoją wiedzą i doświadczeniem, a następnie pomogło nam przejść cały proces sprawnie, bez żadnych komplikacji, by zakończyć go pełnym sukcesem w zaplanowanym terminie.
Marcin Szetela
współzałożyciel Kancelarii Apogado
Porozmawiajmy!
Zaciekawiła Cię któraś z historii naszych klientów? Chcesz osiągnąć podobne efekty?
Umów się na bezpłatną konsultacje i dowiedz się co możemy dla Ciebie zrobić