Case Study
O FIRMIE
O firmie

Nexia Pro Audit od 20 lat oferuje pełen zakres usług audytorskich i księgowych, a także szeroki zakres doradztwa i szkoleń, w tym szkoleń obligatoryjnych dla biegłych rewidentów. W szerokim zakresie usług doradczych znajdują się między innymi: doradztwo w zakresie rachunkowości i sprawozdawczości, doradztwo transakcyjne oraz biznesowe, a także procesy księgowe i raportowanie.

Wyzwania
Wyzwania

Niezwykle istotną kwestią dla Nexia Pro Audit było zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów, zabezpieczenie wrażliwych danych oraz możliwość tworzenia kopii zapasowych zgromadzonej dokumentacji. Oprócz nadrzędnego celu jakim było podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa oraz wdrożenie dobrych praktyk związanych z digitalizacją, firmie zależało również na możliwości wspólnej pracy nad dokumentami oraz narzędziach do sprawnej komunikacji.

Rozwiązania
Rozwiązania

Nexia Pro Audit jest firmą niezwykle świadomą swoich potrzeb i konieczności zastosowania jak najlepszych rozwiązań. Jednym z nich było przejście na Microsoft Azure, platformę gwarantującą najwyższe wielowarstwowe zabezpieczenia i której scenariusze można dostosowywać w zależności od zmieniających się potrzeb. Ponadto w firmie wdrożone zostały rozwiązania Microsoft 365, które usprawniły codzienną komunikację oraz współpracę dzięki współdzielonym kalendarzom, skrzynce e-mail i komunikatorowi jakim jest Microsoft Teams.

Następne case study
W związku z dynamicznym rozwojem Nexia Pro Audit, chcąc zapewnić naszym klientom oraz pracownikom realizację usług na najwyższym, profesjonalnym, bezpiecznym i nowoczesnym poziomie zdecydowaliśmy się na wdrożenie Microsoft Azure oraz rozwiązań Microsoft 365. Usługi wdrożenia zostały wykonane przez zespół Alterity.pl w sposób profesjonalny, zgodnie z naszymi oczekiwaniami i harmonogramem.
Anna Bosak
Office Manager w Nexia Pro Audit
Porozmawiajmy!
Zaciekawiła Cię któraś z historii naszych klientów? Chcesz osiągnąć podobne efekty?
Umów się na bezpłatną konsultacje i dowiedz się co możemy dla Ciebie zrobić