Case Study
O FIRMIE
O firmie

Accent Business Training to firma, która renomę zyskała dzięki specjalistycznym szkoleniom, przede wszystkim dla kadr managerskich, z zakresu komunikacji oraz umiejętności miękkich. Swoją ofertę kierują przede wszystkim do firm z branży outsourcingowej w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. W ich ofercie znajdują się usługi doradcze, konsultacyjne oraz szkoleniowe.

Wyzwania
Wyzwania

Wyzwaniem z którym mierzyła się firma Accent Business Training był brak lokalnej infrastruktury oraz niewystarczający poziom bezpieczeństwa usług chmurowych. Oprócz tego, celem było usystematyzowanie zarządzania skrzynkami tworzonymi dla zewnętrznych trenerów oraz utworzenie skrzynek współdzielonych. Istotnym elementem było również odpowiednie archiwizowanie i digitalizowanie dokumentacji projektowej.

Rozwiązania
Rozwiązania

W odpowiedzi na potrzeby Accent Business Training przeprowadziliśmy wdrożenie usług Microsoft, które skupiło się na trzech najważniejszych potrzebach: zarządzaniu tożsamością użytkowników, bezpiecznym przechowywaniu danych, sprawnym zarządzaniu pocztą oraz komunikacją. Dokonaliśmy migracji dawnego systemu pocztowego do usługi Exchange Online, gwarantującej bezpieczeństwo oraz dużą pojemność na aktualną oraz archiwalną dokumentację. Wsparciem dla bezpiecznego przechowywania plików było utworzenie dedykowanej infrastruktury w SharePoint Online. Ponadto część pracowników wzięła udział w szkoleniu otwartym, by nauczyć się pracować efektywniej z wykorzystaniem nowych narzędzi wdrożonych w firmie.

Następne case study
Gdy zgłosiliśmy się do Alterity.pl byliśmy w trakcie poszukiwań rozwiązania, które ułatwiłoby nam zarządzanie naszą pocztą elektroniczną, a jednocześnie wyposażyłoby nas w narzędzia usprawniające obieg dokumentów. Podczas spotkania i prezentacji rozwiązań szybko okazało się, że Microsoft 365 zdaje się być skrojony pod nasze potrzeby. Alterity.pl przygotowało ofertę odpowiadającą naszym wymaganiom biznesowym i finansowym oraz sprawnie przeprowadziło wdrożenie rozwiązania.
Joanna Hajdas
Project & Finance Coordinator | Business Trainer
Porozmawiajmy!
Zaciekawiła Cię któraś z historii naszych klientów? Chcesz osiągnąć podobne efekty?
Umów się na bezpłatną konsultacje i dowiedz się co możemy dla Ciebie zrobić