Case Study
O FIRMIE
O firmie

Firma Termedia od 1993 r. ułatwia wszystkim zainteresowanym medycyną dostęp do najnowszych osiągnięć naukowych. Zapewnienie wielopłaszczyznowej edukacji i dostarczanie wiedzy na najwyższym poziomie to nieustająca misja Termedii. Sprawdzona, nowoczesna i wiarygodna informacja jest nie tylko kluczem do postępu, ale też wymogiem współczesnego świata. Termedia jest liderem w swojej branży, organizuje konferencje, sympozja, zjazdy i kongresy medyczne, jest także wydawcą czasopism i książek oraz twórcą specjalistycznych portali branżowych.

Wyzwania
Wyzwania

Zgłosiliśmy się do Alterity.pl z potrzebą uporządkowania i usprawnienia naszej poczty elektronicznej. Dotychczasowe rozwiązania stały się nieco archaiczne i nie przystawały już do naszych wymagań biznesowych. Chcieliśmy, aby poczta była dostępna z każdego miejsca i urządzenia, była odpowiednio archiwizowana, wiadomości były szyfrowane, a ilość SPAMu zminimalizowana.

Rozwiązania
Rozwiązania

Po przeprowadzeniu profesjonalnej i dogłębnej analizy Alterity.pl przedstawiło szczegółowy harmonogram projektu przewidujący konieczność zachowania ciągłości pracy oraz korespondencji mailowej Termedia. Dodatkowo zostały zarekomendowane zmiany korzystnie wpływające na obecną sytuację: stare skrzynki zostały zarchiwizowane, część z nich została przekształcona w skrzynki współdzielone, a użytkownikom udzielono dostępu do usługi Exchange Online Plan 1, która gwarantuje każdemu użytkownikowi bezpieczną skrzynkę pocztową klasy biznesowej o rozmiarze 50 GB.

Następne case study
Projekt migracji poczty elektronicznej został zrealizowany zgodnie z naszymi wymaganiami i oczekiwaniami. Nie wystąpiły przerwy w dostępnie do wiadomości e-mail na czym szczególnie nam zależało, a projekt został zrealizowany zgodnie z przedstawionym harmonogramem. Ta zmiana zdecydowanie uporządkowała i usprawniła pracę naszej firmy.
Adam Michalak
Prokurent w firmie Termedia
Porozmawiajmy!
Zaciekawiła Cię któraś z historii naszych klientów? Chcesz osiągnąć podobne efekty?
Umów się na bezpłatną konsultacje i dowiedz się co możemy dla Ciebie zrobić