Case Study
O FIRMIE
O firmie

Misją Virgamo jest wsparcie klientów z sektora prywatnego (i nie tylko) poprzez nowoczesne rozwiązania rozwojowe (doradztwo, konsulting, szkolenia, research) oparte na praktycznej wiedzy i doświadczeniu. Virgamo asystuje również w transakcjach handlowych podejmowanych przez szeroko rozumianą branżę medyczną. Wieloletnie doświadczenie w sektorze IT w połączeniu ze współpracą z aparaturą medyczną, Zakładami Diagnostyki Obrazowej, dystrybutorami najlepszych sprzętów i rozwiązań medycznych na rynku, pozwala firmie na stworzenie kompletnych systemów teleradiologii dla szpitali, przychodni oraz klientów prywatnych.

Wyzwania
Wyzwania

Virgamo we współpracy z Alterity.pl zrealizowało do tej pory kilkanaście projektów, głównie w sektorze medycznym. Projekty polegały na kompleksowym doborze sprzętu oraz oprogramowania z zakresu IT, serwerów, stacji roboczych, wysoko wyspecjalizowanych maszyn służących do obliczeń, jak również dobraniu odpowiedniego oprogramowania z portfolio produktów Microsoft. Zadaniem Alterity była fachowa pomoc i doradztwo w doborze odpowiedniego sprzętu oraz zestawienie kompleksowej oferty zakupowej.

Rozwiązania
Rozwiązania

Współpracując długofalowo z firmą Virgamo zespół Alterity.pl do każdego projektu podchodzi indywidualnie. Poprzez zebranie szczegółowych wymagań oraz oczekiwań klienta końcowego każdorazowo przygotowywana jest dedykowana oferta uwzględniająca dokładną specyfikację sprzętu (np. serwery i stacje robocze Dell), wycenę oprogramowania z rekomendowanym rozwiązaniem (m.in. licencje Windows Server) oraz termin realizacji całego zamówienia. Dzięki kompleksowemu i profesjonalnemu podejściu obu stron współpraca trwa nieprzerwanie od kilku lat.

Następne case study
W obecnych czasach duże wyzwanie stanowi przede wszystkim dostępność produktów oraz czas realizacji zamówień. Umowy z kontrahentami, często mocno obarczone karami finansowymi za niedotrzymanie terminowości, nie pozwalały nam nawet na jeden dzień zwłoki. Powierzając zadanie firmie Alterity.pl nasza firma mogła spać spokojnie, byliśmy pewni, że nie zostaniemy niczym zaskoczeni, a wycena oraz informacje na temat warunków zakupowych były jawne i rzetelne do samego końca projektu.
Karol Buras
Właściciel Virgamo
Porozmawiajmy!
Zaciekawiła Cię któraś z historii naszych klientów? Chcesz osiągnąć podobne efekty?
Umów się na bezpłatną konsultacje i dowiedz się co możemy dla Ciebie zrobić