Case Study
O FIRMIE
O firmie

Pol-Agent Sp. z o.o. to wiodąca firma w polskim obrocie portowo-spedycyjnym od 33 lat. Spółka jest częścią międzynarodowej grupy C. Steinweg, jednego z największych światowych operatorów magazynowych. Wśród najważniejszych obszarów spółki znajdują się między innymi usługi agencyjne w portach polskich, usługi celne, spedycja krajowa i międzynarodowa, bukowanie ładunków konwencjonalnych i skonteneryzowanych do/z wszystkich portów świata. Firma Pol-Agent jest kilkukrotnym laureatem Diamentów Forbesa.

Wyzwania
Wyzwania

Wyzwaniami przed którymi stała spółka Pol-Agent związane były zarówno z wielkością przedsiębiorstwa, rozproszeniem pracowników ze względu na różne lokalizacje biur spółki, ale również z wykorzystaniem pełnego potencjału usług zawartych w posiadanych planach Microsoft 365, uzyskaniem większej kontroli nad zadaniami delegowanymi w firmie, poprawą wewnętrznej komunikacji oraz zmianą aktualnego licencjonowania. Istotne było również zbadanie aktualnego stanu wiedzy i umiejętności pracowników w kontekście wykorzystywanych w codziennej pracy narzędzi Microsoft 365.

Rozwiązania
Rozwiązania

W wyniku regularnych spotkań z przedstawicielami firmy Pol-Agent ustalono zakres szkolenia dla pracowników poszczególnych oddziałów. Eksperci Alterity.pl – Olaf, Mateusz, Sebastian – przeszkolili łącznie ponad 80 osób z funkcji Microsoft Teams, Forms, Microsoft Planner, ToDo, SharePoint i OneDrive, a także z Microsoft Exchange Online i Outlook. Omówione również możliwe scenariusze automatyzacji przy wykorzystaniu Power Automate oraz poruszono kwestie związane z cyberbezpieczeństwem. Po każdym spotkaniu szkoleniowym odbywały się sesje Q&A. Efektem przeprowadzonych szkoleń jest efektywniejsza współpraca zespołu oraz sprawniejsze wykorzystywanie wdrożonych narzędzi.

Następne case study
Profesjonalizm ze zdrową dawką humoru i ludzkim podejściem - tak w skrócie mogłabym określić współpracę z Alterity.pl.
Szkolenia przygotowane przez zespół Alterity spełniły postawione przed nimi wymagania, a forma w jakiej przedstawiono materiał była przystępna i zrozumiała. Panowie dbali też o dobry humor uczestników i z dużym zrozumieniem podchodzili do różnego poziomu znajomości narzędzi i biegłości posługiwania się nimi. Polecam serdecznie współpracę z firmą.
Anna Barska-Bielecka
Prezes zarządu
Porozmawiajmy!
Zaciekawiła Cię któraś z historii naszych klientów? Chcesz osiągnąć podobne efekty?
Umów się na bezpłatną konsultacje i dowiedz się co możemy dla Ciebie zrobić