Licencje Microsoft 365

Każda firma jest inna. Dlatego wybór odpowiednich licencji Microsoft 365 może stanowić klucz do sukcesu w użytkowaniu tego produktu. Podpowiadamy jak wybrać właściwe licencje lub jak zoptymalizować obecnie posiadane.

Licencje Microsoft 365
Ponad 100
przeprowadzonych wdrożeń
Ponad 3000
użytkowników korzysta
z wdrożonych przez nas
licencji
Ponad 350
klientów pracujących z nami
od lat
Microsoft 365
dla małych i średnich firm
Microsoft 365
Business Premium
Co zawiera Microsoft 365 Business Premium?
Microsoft 365 Business Premium to rozwiązanie dla firm, które cenią sobie najwyższą jakość. W tym planie otrzymujesz: pakiet office w najnowszej wersji (w wersji online oraz offline), rozwiązania usprawniające działanie Twojej firmy (hostingu poczty przy pomocy Exchange Online, przechowywania plików w SharePoint Online czy też komunikacji w Microsoft Teams) a dodatkowo aplikacje podnoszące bezpieczeństwo Twoich dokumentów, użytkowników oraz informacji (Intune do zarządzania urządzeniami mobilnymi, Azure Information Protection do etykietowania dokumentów czy Microsoft Defender for Identity do zabezpieczenia linków i załączników w poczcie e-mail)

Dla kogo jest Microsoft 365 Business Premium?

 • Dla firm chcących osiągnąć maksimum korzyści w przystępnej cenie
 • Dla firm chcących zabezpieczyć swoje pliki i dokumenty
 • Dla firm chcących zyskać kontrolę nad urządzeniami mobilnymi
Microsoft 365
Business Standard
Co zawiera Microsoft 365 Business Standard?
Microsoft 365 Business Standard to rozwiązanie dla firm, które chcą korzystać z wielu możliwości Microsoft 365 w wersji online oraz offline. Oprócz pakietu Office w najnowszej wersji, zawiera rozwiązania usprawniające działanie Twojej firmy (hosting poczty przy pomocy Exchange Online, przechowywanie plików w SharePoint Online czy też komunikacja w Microsoft Teams).

Dla kogo jest Microsoft 365 Business Standard?

 • Dla firm pracujących online i offline
 • Dla ceniących sobie sprawny obieg dokumentów i efektywną komunikację
Microsoft 365
Business Basic
Co zawiera Microsoft 365 Business Basic?
Microsoft 365 Business Basic to idealne rozwiązanie w przypadku, gdy w Twojej pracy niezbędny jest internet. W tym planie możesz korzystać ze wszystkich dobrodziejstw Microsoft 365 - zarówno aplikacji Office jak i rozwiązań usprawniających działanie Twojej firmy (hostingu poczty przy pomocy Exchange Online, przechowywania plików w SharePoint Online czy też komunikacji w Microsoft Teams) w wersji online (przez przeglądarkę internetową).

Dla kogo jest Microsoft 365 Business Basic?

 • Dla firm pracujących online
 • Dla ceniących sobie efektywne kosztowo rozwiązania (cena pakietu zaczyna się już od 30 PLN miesięcznie za użytkownika)
 • Dla firm chcących skorzystać z hostingu poczty i współdzielonych kalendarzy

Aplikacje biznesowe Microsoft 365

Chcę wypróbować aplikacje biznesowe
Exchange Online
Exchange Online
Exchange Online to rozwiązanie, które umożliwi Ci hosting poczty elektronicznej i dostęp do współdzielonych kalendarzy dla użytkowników. W zależności od planu Exchange może dać Ci od 50GB do nawet nieograniczonej przestrzeni na pocztę elektroniczną.
SharePoint Online
SharePoint Online
SharePoint Online pozwoli Ci ustrukturyzować dostęp do dokumentów w Twojej organizacji: będziesz mógł zdecydować kto widzi jakie dokumenty i stworzyć witryny dla zespołów, działów czy projektów w Twojej firmie.
OneDrive for Business
OneDrive for Business
OneDrive jest osobistym magazynem na pliki o pojemności od 1TB do nawet 25TB na użytkownika w Twojej organizacji. Z OneDrive możesz korzystać zarówno jako aplikacji, wersji webowej, jak i aplikacji mobilnej.
Power BI
Power BI
Dzięki rozwiązaniu Power BI możesz tworzyć zaawansowane raporty oraz wizualizacje danych. Z Power BI korzystać możesz zarówno w wersji mobilnej, webowej jak i klasycznej aplikacji.
Microsoft 365
dla przedsiębiorstw
Microsoft 365 E3
Co zawiera Microsoft 365 E3?
Microsoft 365 E3 jest rozwiązaniem, które przeniesie Twoją firmę na zupełnie inny poziom umożliwiając m.in. tworzenie własnych aplikacji przy pomocy usługi Power Apps, tworzyć diagramy i schematy dzięki aplikacji Visio czy znacząco podnieść poziom bezpieczeństwa Twoich użytkowników i dokumentów dzięki rozwiązaniom Azure Information Protection oraz Microsoft Advanced Threat Analytics.
Jednocześnie otrzymasz dostęp do klasycznego pakietu Office w formie webowej oraz umożliwiającej instalację na komputerze.

Dla kogo jest Microsoft 365 E3?

 • Dla firm chcących podnieść poziom bezpieczeństwa – poczty elektronicznej, dokumentów, użytkowników i urządzeń
 • Dla firm rozważających wprowadzenie aplikacji do obsługi wewnętrznych procesów
 • Dla firm chcących usprawnić zarządzanie komputerami z systemem Windows i urządzeniami mobilnymi
 • Dla firm, które muszą drobiazgowo gromadzić historię korespondencji oraz wykonanych działań ze względu na wymagania ustawowe lub kontraktowe
Microsoft 365 E5
Co zawiera Microsoft 365 E5?
Microsoft 365 E5 to rozwiązanie dla najbardziej wymagających firm. Łączy w sobie maksimum korzyści biznesowych: od pakietu Office w wersji zarówno online, jak i offline, poprzez przechowywanie dokumentów (SharePoint Online oraz OneDrive for Business), zaawansowaną ochronę danych, urządzeń i użytkowników (Microsoft Defender, Azure Information Protection w Planie 2 oraz Azure Active Directory Premium 1 i 2), skończywszy na wizualizacji danych przy pomocy Power BI Pro.
Dodatkowo umożliwia integrację z systemem centrali telefonicznej PBX w chmurze za pomocą Microsoft Teams.

Dla kogo jest Microsoft 365 E5?

 • Dla firm chcących uzyskać maksimum bezpieczeństwa informatycznego – urządzeń, użytkowników, plików oraz poczty elektronicznej
 • Dla firm chcących automatyzować procesy i wprowadzać aplikacje do zarządzania procesami wewnętrznymi
 • Dla firm chcących usprawnić zarządzanie urządzeniami – z systemami Windows oraz mobilnymi (iOS oraz Android)
 • Dla firm, które muszą drobiazgowo gromadzić historię korespondencji oraz wykonanych działań ze względu na wymagania ustawowe lub kontraktowe
Microsoft 365 F3
Co zawiera Microsoft 365 F3?
Microsoft 365 F3 to rozwiązanie wspierające przedsiębiorstwa z pracownikami pierwszego kontaktu. Zapewnia najważniejsze funkcje pakietów Microsoft poprzez dostęp do internetowych i mobilnych wersji programów Office dzięki czemu zapewnia pracownikom łączność, daję dostęp do niezbędnych narzędzi i chroni organizację. Wspiera również cyfryzację Twojej firmy dając możliwość tworzenia własnych programów dzięki rozwiązaniom Power Apps i Power Automate (do 2000 kroków/dzień), przyśpieszając ręczne procesy.

Dla kogo jest Microsoft 365 F3?

 • Dla firm mających bezpośredni kontakt z klientem
 • Dla firm chcących przyśpieszyć monotonne procesy
 • Dla firm potrzebujących dostępu do bazy plików z każdego miejsca na świecie
Zacznij już teraz
Każda zmiana zaczyna się od pierwszego kroku.
Pomożemy Ci usprawnić działanie Twojej firmy dzięki sprawdzonym narzędziom i procesom. To prostsze niż myślisz!
Zaufali nam
Opinie naszych klientów
Najnowsze artykuły
Zobacz więcej artykułów
Pytania?
Skontaktuj się z nami