Jak włączyć Microsoft Copilot?

Autor
Karolina Ossolińska
Opublikowano
Jak włączyć Microsoft Copilot?

Jeśli słyszałeś już o przełomowym narzędziu AI od Microsoft, w Twojej głowie mogło narodzić się pytanie – jak włączyć Microsoft Copilot? Do tego zadania niezbędnym jest posiadanie jednej z dostępnych licencji. Twoja firma wdrożyła już to rozwiązanie? Możesz spróbować odszukać Copilota na pasku zadań! Dzięki temu w szybki sposób zaczniesz pracę z pomocą tego niezastąpionego asystenta.

 

Jak za darmo włączyć Microsoft Copilot?

Licencja Microsoft Copilot jest bezpłatną wersją tego narzędzia. Dzięki niej masz możliwość zapoznania się z pracą z tym narzędziem całkowicie za darmo. Niesie to jednak za sobą pewne konsekwencje – ta wersja Copilota posiada jedynie skromny zasób funkcji, które mogą nieco pomóc Ci w pracy. Jeśli chcesz włączyć za darmo Copilota, musisz:

●   Odwiedzić dedykowaną dla tego typu licencji stronę Microsoft

●   Kliknąć w przycisk „Zaloguj” w prawym górnym rogu strony

Jak włączyć Copilot?

●   Wybrać opcję logowania. Możesz zalogować się poprzez konto osobiste lub służbowe (jeśli wykorzystujesz Copilota do pomocy podczas pracy, polecamy zalogować się na konto służbowe)

Jak włączyć Copilot?

 

Gotowe! Możesz już zacząć korzystać z bezpłatnej wersji Copilota.

Darmowa licencja gwarantuje Ci dostęp do interaktywnego czatu AI czy aktualnych informacji podczas przeszukiwania Internetu, jednak nie pozwala na synchronizację z innymi narzędziami Microsoft. Ten rodzaj licencji świetnie sprawdzi się, gdy oczekujesz jedynie prostej pomocy w szybkim odnalezieniu w Internecie konkretnej informacji.

 

Pełnia możliwości z licencją Copilot for Microsoft 365

Chcesz korzystać z najbardziej rozbudowanej wersji Copilota? Rozważ wdrożenie w swojej firmie licencji Copilot for Microsoft 365. Dzięki niej możesz zaprosić swojego wirtualnego asystenta do pomocy przy tworzeniu dokumentów czy prezentacji dla klientów. To rozwiązanie pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu na wykonywaniu monotonnych czynności biurowych. Copilot for Microsoft 365 możesz zsynchronizować z najpopularniejszymi narzędziami do pracy, takimi jak Teams, Word czy Excel.

Licencję Copilot for Microsoft 365 możesz kupić w Alterity. Nasi specjaliści zadbają o to, żebyś już od pierwszego dnia mógł w pełni korzystać z możliwości tego narzędzia. Jeśli dodatkowo zdecydujesz się na szkolenie z zakresu tej usługi, dowiesz się nie tylko jak włączyć Copilot, ale przede wszystkim poznasz jego najciekawsze i najbardziej przydatne funkcje. Podczas bezpłatnej konsultacji postaramy się dopasować narzędzie sztucznej inteligencji od Microsoft do specyficznych potrzeb Twojej firmy. Dzięki kompleksowemu podejściu, które obejmuje nie tylko wdrożenie licencji w Twoim przedsiębiorstwie, ale również szkolenie dotyczące tego rozwiązania, możesz mieć pewność, że żadna ważna funkcja Copilota nie umknie Twojej uwadze!

 

Jak szybko włączyć Copilot for Microsoft 365?

Jeśli wybrałeś już idealną dla Twojej firmy licencję, pora na pierwsze uruchomienie Microsoft 365 Copilot Jak włączyć to narzędzie?

●   Na pasku Narzędzia główne w dowolnym narzędziu zsynchronizowanym z Copilotem odszukaj logo Copilot

●   Jeśli ikona nie jest szara, kliknij na nią. W ten sposób uruchomisz swojego wirtualnego asystenta

Jak widzisz, włączenie wirtualnego asystenta w narzędziach Microsoft jest bardzo intuicyjne.

 

Wejdź do świata AI z Microsoft  

Rozpoczęcie współpracy z Copilotem nie wymaga od Twojej firmy większego przygotowania. Musisz jedynie podjąć decyzję, które z obszarów działalności Twojego przedsiębiorstwa najbardziej potrzebują pomocy wirtualnego asystenta. Warto porozmawiać o tym z ekspertem oraz przeprowadzić konsultacje z pracownikami, którzy będą korzystać z tego narzędzia na co dzień.  

 

___________________________________________________________________

Zainteresował Cię temat Copilota i chcesz dowiedzieć się o nim więcej? Zobacz nasz film!  

Powiązane artykuły
Bezpieczeństwo w Microsoft Copilot
Aplikacje Microsoft 365 Najnowsze artykuły
Bezpieczeństwo w Microsoft Copilot
Microsoft Copilot w Excel – Twoja droga do efektywnej pracy!
Aplikacje Microsoft 365 Najnowsze artykuły
Microsoft Copilot w Excel – Twoja droga do efektywnej pracy!
Następny artykuł
Bezpłatna konsultacja Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą

    Bezpłatna konsultacja