Naukowcy potwierdzają skuteczność naszych szkoleń z Microsoft 365

Autor
Mateusz Puchalski
Opublikowano
Naukowcy potwierdzają skuteczność naszych szkoleń z Microsoft 365

Jak donoszą najnowsze badania*, szkolenia z zakresu stosowania narzędzi Microsoft 365 przyczyniają się do lepszego wykonywania codziennych obowiązków przez poszczególnych pracowników, co wpływa na zwiększenie efektywności i zysków w przedsiębiorstwie. Tak naprawdę nie potrzebujemy doniesień amerykańskich naukowców, by przekonać Cię do skuteczności naszych kursów. Poznaj powody dla których warto rozważyć udział w Akademii Cyfrowych Kompetencji

 

Doświadczenie w przeprowadzaniu szkoleń 

Dobrze wiemy, że pierwsza lepsza reklama nie przekona Cię do skorzystania z naszej oferty. Zdajemy sobie sprawę, że zamiast wydumanych słów chcesz zobaczyć efekty. Nie ma lepszego sposobu na sprawdzenie rzetelności firmy niż przedstawienie rekomendacji klientów. Oto jedna z nich, wystawiona przez firmę Nowy Metraż:

„Największą bolączką był obieg dokumentów i praca nad nimi, zwłaszcza podczas pracy zdalnej. Z pomocą przyszło Alterity.pl – wdrożyli nam usługę Microsoft SharePoint i na dedykowanym szkoleniu wytłumaczyli nam, jak z niej korzystać w bezpieczny i efektywny sposób.”

To rozwiązanie sprawiło, że wszystkie projekty, wyceny, wizualizacje i umowy znajdują się w jednym miejscu. Z kolei przedstawiciel firmy SDZLEGAL Schindhelm napisał: 

„Szkolenie w zakresie wykorzystywania aplikacji Microsoft 365 zdecydowanie pozwoliło nam lepiej zapoznać się ze wszystkimi możliwościami […]. Dzięki temu możemy w pełni korzystać z oferowanej usługi i jeszcze lepiej dostosować techniczne umiejętności do świadczenia usług prawnych na profesjonalnym i nowoczesnym poziomie.”

Inna kancelaria Mosor i Oleksiak – Szeląg Adwokacja Spółka partnerska współpracę podsumowała słowami: 

„Szkolenia przygotowane i przeprowadzone przez specjalistów z Alterity.pl są merytoryczną pigułką pełną praktycznych wskazówek.”

Jak widzisz, nie opieramy swojej działalności na niesprawdzonych badaniach i przypadkowo zasłyszanych wnioskach. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie, czego dowodem są zadowoleni klienci. 

 

Sprostamy Twoim oczekiwaniom

Na skuteczność szkoleń wpływa wiele czynników. Kursy muszą być dopasowane pod wymagania określonej firmy. Jeśli jest taka potrzeba, mogą być przeprowadzane na wynajętych komputerach z przygotowanym środowiskiem szkoleniowym. W niektórych przedsiębiorstwach trzeba przenieść dane ze starych programów lub zarchiwizować dotychczasowo używane skrzynki pocztowe. Czasem szkolenia muszą być przeprowadzane pod kątem klienta końcowego, co wymaga innego przygotowania niż szkolenia pracowników do samodzielnej pracy z wybranym programem. Na stronie https://alterity.pl/case-studies/ możesz sprawdzić, jak poradziliśmy sobie z dotychczasowymi wyzwaniami.

Wkrótce organizujemy również szkolenia online (na żywo), które są dedykowane nie tylko firmom, ale również indywidualnym osobom, które chcą podnieść swoje kompetencje, usprawnić codzienną pracę i lepiej poznać narzędzia Microsoft 365. Zajrzyj do Akademii Cyfrowych Kompetencji i sprawdź, czy to rozwiązanie dla Ciebie.

 

*to był akcent humorystyczny 😉
Powiązane artykuły
Co Ty i Twoja firma zyskacie z Microsoft 365?
Zastosowania Microsoft 365
Co Ty i Twoja firma zyskacie z Microsoft 365?
5 mobilnych aplikacji, których warto używać w pracy
Najnowsze artykuły Zastosowania Microsoft 365
5 mobilnych aplikacji, których warto używać w pracy
Następny artykuł
Bezpłatna konsultacja Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą

    Bezpłatna konsultacja