Microsoft 365 to usługa, o której słyszeli chyba wszyscy. Problem w tym, że wciąż nie wiele osób wie jak ją wykorzystać, by usprawnić działania swojej firmy. Oczywiście, można korzystać z innych usług, takich jak telefon stacjonarny czy tradycyjna poczta. Możemy dzwonić za każdym razem, gdy chcemy umówić spotkanie, aby zapytać o dogodny termin. Pytanie tylko: po co?  Budowlaniec też może wykonać swoją pracę za pomocą podstawowych narzędzi typu młotek i łopata. Co jednak się stanie, gdy damy mu do dyspozycji betoniarkę, szlifierkę i cały zestaw innych elektronarzędzi? Z pewnością pójdzie my szybciej i wykona wszystko dokładniej. Tak samo usługa Microsoft 365 może poprawić efektywność działania w Twojej firmie.

 

Jak?

 

Pakiet zawiera potrzebne narzędzia, które mogą poprawić wydajność pracowników, a także ułatwić im wykonywanie codziennych obowiązków. Decydując się na tę usługę, Twoja firma nie musi się już martwić o dostęp do najnowszych funkcji i aktualizacji zabezpieczeń. Nie musisz czekać na ważne uaktualnienia, bo zostaną one dostarczone do Ciebie automatycznie w chwili ich udostępnienia, zawsze więc możesz pracować bez obaw. Uzyskaj więcej niższym kosztem dzięki rozwiązaniu w którym połączono aplikacje pakietu Office z rozwiązaniami do prowadzenia konferencji, magazynem plików online oraz pocztą e-mail klasy biznesowej.

 

Jak to działa?

 

Wyobraź sobie, że Twój pracownik pracując z domu ma dostęp do wszystkich dokumentów i plików, a jednocześnie może je edytować z kolegami z zespołu. Dzielący ich dystans nie jest żadnym problemem, a warto zauważyć ile czasu zaoszczędzili na ewentualne dojazdy do miejsca spotkania. Chcesz przeprowadzić telekonferencję z klientem, aby zaprezentować ofertę? Świetnie – Microsoft Teams zadba o najwyższą jakość rozmowy i udostępni przydatne narzędzia, które usprawnią komunikację.

 

Właściwy pakiet

 

Wybierz rozwiązania odpowiednie dla Twojej firmy. Połącz i dopasuj plany tak, aby zagwarantować Twoim pracowników dostęp do odpowiednich narzędzi umożliwiających im realizację zadań. Łatwo uaktywnij funkcje zabezpieczeń, nie zakłócając produktywności użytkowników. Jeśli potrzebujesz porady albo chcesz po prostu poznać więcej szczegółów, to skontaktuj się z nami, a na pewno zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby dobrać jak najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy. Usługa Microsoft 365 zdecydowanie może wspomóc pracę zespołową, a jest ona jednym z elementów sukcesu firmy. Dlatego już teraz wykonaj krok ku lepszej przyszłości!

 

%}