Case Study
O FIRMIE
O firmie

Firma POLON-ALFA S.A., założona w 1956 roku, jest czołowym polskim producentem systemów sygnalizacji pożarowej i aparatury dozymetrycznej. Innowacyjność, indywidualne podejście do klientów oraz wysoki standard produkcji, potwierdzony certyfikatem ISO 9001 i licznymi koncesjami, czynią POLON-ALFA niezwykle ważnym graczem na rynku krajowym i międzynarodowym.

Wyzwania
Wyzwania

Stanęliśmy przed wyzwaniem wdrożenia usług Microsoft 365, które obejmowało zarówno zakup różnorodnych licencji, jak i organizację szkoleń dla pracowników. Celem tych działań było nie tylko zapewnienie dostępu do nowoczesnych narzędzi biurowych, ale również wyposażenie zespołu w umiejętności ich efektywnego wykorzystania.

Rozwiązania
Rozwiązania

W firmie POLON-ALFA S.A. zrealizowaliśmy szereg szkoleń z zakresu narzędzi Microsoft, w tym Outlook, To Do, Planner i OneDrive, aby zwiększyć umiejętności pracowników w efektywnym ich wykorzystaniu. Wdrożyliśmy także system ticketowania, zapewniając efektywną organizację zgłoszeń i zapytań. Ponadto, zapewniliśmy firmie i jej pracownikom stałe wsparcie techniczne dotyczące rozwiązań Microsoft, gwarantując bieżącą pomoc i doradztwo. Dzięki tym krokom, POLON-ALFA S.A. zyskała możliwość optymalizacji pracy oraz podniesienia kompetencji swoich pracowników w zakresie technologii Microsoft.

Następne case study
Szkolenia zostały zorganizowane w sposób sprawny i profesjonalny. Treść wykładów była wysokiej jakości, a prowadzący kompetentni i doświadczeni. Szkolenia były organizacyjnie dostosowane do naszych wymogów, w tym do wymaganej metody zapisów przez ponad 100 pracowników na każde wydarzenie.
Firma była elastyczna i sprawnie korygowała treść szkolenia do naszych wytycznych. Zbudowane zaufanie pozwoliło nawiązać współpracę także na innych polach.
Zdecydowanie polecamy firmę Alterity sp. z o.o. jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie szkoleń z oprogramowania Microsoft 365.
Stanisław Grabowiec
Operations Director POLON-ALFA S.A.
Porozmawiajmy!
Zaciekawiła Cię któraś z historii naszych klientów? Chcesz osiągnąć podobne efekty?
Umów się na bezpłatną konsultacje i dowiedz się co możemy dla Ciebie zrobić