Dlaczego warto przejść szkolenia Microsoft 365?

Autor
Mateusz Puchalski
Opublikowano
Dlaczego warto przejść szkolenia Microsoft 365?

Programy takie jak Word, Excel, Teams, PowerPoint czy Outlook są od lat w powszechnym użyciu, dlatego ich podstawowe funkcje przeważnie nie stwarzają problemów w użytkowaniu. Jednak możliwości platformy Microsoft 365 są dużo większe, niż zdają sobie z tego sprawę przeciętni użytkownicy. Szkolenia są kierowane zarówno do osób o niskim doświadczeniu, jak i do tych, którzy w swojej pracy potrzebują zaawansowanych funkcji.  

 

Kto może korzystać ze szkoleń? 

 

Chcesz pogłębić wiedzę na temat wybranego programu? A może zamierzasz wprowadzić w swojej firmie pełny pakiet Microsoft 365 i potrzebujesz szkoleń dla różnych szczebli działalności? Kursy będą dostosowane do twoich wymagań, nawet jeśli jesteś administratorem czy niezależnym konsultantem. Szkolenia otwarte są regularnie organizowane online, a ich terminy podawane są z wyprzedzeniem. Możesz też zdecydować się na szkolenie dedykowane i samodzielnie wybrać zakres tematyczny oraz czas trwania. W ten sposób łatwiej dopasujesz je do obowiązków pracowników w swojej organizacji. A jeśli sam nie wiesz, jak osiągnąć zamierzony cel i czego potrzebuje twoja firma, skorzystaj z bezpłatnej konsultacji. To pierwszy krok do podjęcia owocnej współpracy. 

 

Szkolenia Microsoft 365 – opłacalność

 

W wielu firmach umiejętność pracy w określonych programach jest wręcz wymagana. Pandemia sprawiła, że organizacje z dnia na dzień musiały przestawić się na pracę zdalną. Zupełnie inaczej zaczęła wyglądać działalność jednostek medycznych, szkół czy niektórych firm. Szkolenia mogą przybliżać uczestnikom określony obszar (np. stosowanie programu Teams w pracy grupowej), lecz zawsze pozostaje czas na pytania od słuchaczy i niwelowanie wątpliwości. Nie wiesz, czy opłaca się inwestować w szkolenia Microsoft 365? Przecież programy tej platformy są intuicyjne, a do tego w Internecie jest wiele instrukcji dotyczących ich użytkowania. Jednak znalezienie potrzebnych informacji, sprawdzenie ich działania oraz podzielenie się ze współpracownikami kosztuje sporo czasu. Szkolenie to pakiet gotowych rozwiązań i odpowiedzi.  

 

Aktualizowanie wiedzy sprzed kilku lat 

 

Doszkalanie się to nie tylko poznawanie czegoś nowego. Jeśli do tej pory twoi pracownicy korzystali z programów Word, PowerPoint czy Excel w wersji offline, powinni nauczyć się, jak używać ich za pomocą internetowej platformy oraz jak zapisywać i przesyłać dane w chmurze. Technologia szybko się zmienia i dziś po prostu nie opłaca się stosować niektórych rozwiązań. Może się okazać, że pracownicy, którzy dobrze znają swoje programy, nie wykorzystują części funkcji, co wpływa na usprawnienie komunikacji, efektywność i lepsze zarządzanie czasem. Szkolenia mogą być dodatkowo nagrywane, dzięki czemu zawarte w nich informacje będą stosowane także przez osoby z nieco krótszą pamięcią 😉

 

Jest do tego idealna okazja!

Akademia Cyfrowych Kompetencji to wyjątkowe szkolenia online na żywo stworzone z myślą o wszystkich użytkownikach, którzy chcieliby efektywniej pracować z usługami Microsoft 365 i pogłębić posiadaną już wiedzę. Zapisy na najnowszą edycje już ruszyły! Sprawdź dlaczego zaufało nam już ponad 400 osób.

Powiązane artykuły
Naukowcy potwierdzają skuteczność naszych szkoleń z Microsoft 365
Najnowsze artykuły Zastosowania Microsoft 365
Naukowcy potwierdzają skuteczność naszych szkoleń z Microsoft 365
Co Ty i Twoja firma zyskacie z Microsoft 365?
Zastosowania Microsoft 365
Co Ty i Twoja firma zyskacie z Microsoft 365?
Następny artykuł
Bezpłatna konsultacja Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą

    Bezpłatna konsultacja