Czym jest Microsoft Designer?

Autor
Karolina Ossolińska
Opublikowano
Czym jest Microsoft Designer?

Jesteś artystyczną duszą, ale w swojej pracy nie zawsze masz możliwość wykorzystania swoich umiejętności? A może kreatywne zadania spychasz na dalszy plan, bo bardzo ich nie lubisz? W każdej z tych sytuacji możesz skorzystać z Designera – narzędzia od Microsoft, które przy pomocy sztucznej inteligencji pomoże Ci stworzyć wyjątkowe graficzne dzieła.

 

Microsoft Designer – co to?

Microsoft Designer jest narzędziem, które pomoże Ci stworzyć ciekawe i innowacyjne projekty graficzne. Dostosowując się do Twoich potrzeb, Designer przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji pomoże Ci przenieść Twoje wyjątkowe pomysły na wirtualny papier. Dzięki wykorzystaniu tego narzędzia, możesz z łatwością wykreować plakat promujący ciekawą inicjatywę lub zaproszenie na ważne spotkanie.

Designer kryje w sobie siłę technologii AI, która z łatwością sprosta każdemu postawionemu przed nią zadaniu. Przy tworzeniu grafiki z wykorzystaniem tego narzędzia ogranicza Cię zatem tylko Twoja wyobraźnia.

 

Jak korzystać z Designera?

Korzystanie z tego narzędzia jest niezwykle proste i intuicyjne. Musisz jednak pamiętać, że najlepsze efekty uzyskasz, gdy wpiszesz polecenia w języku angielskim.

●   Wejdź na stronę główną Microsoft Designer

Uwaga! Generowanie obrazów możliwe jest tylko przy wykorzystaniu konta prywatnego.

●   W polu polecenia opisz, co chcesz stworzyć

Czym jest Microsoft Designer

●   Naciśnij przycisk Generować (w wersji angielskiej – Generate)

●   Gotowe! Microsoft Create przy pomocy sztucznej inteligencji stworzy opisany przez Ciebie obraz

Jeśli wynik pracy tego narzędzia nie przypadł Ci do gustu – nic straconego! Możesz wygenerować kolejną wersję potrzebnego Ci obrazu.

 

Daj się ponieść wyobraźni!

W dobie cyfrowej transformacji, tylko kilka kroków dzieli Cię od stworzenia wyjątkowych projektów graficznych przy pomocy zaledwie jednego, prostego narzędzia. To świetnaokazja do tego, żeby dać ponieść się swojej wyobraźni. Bez ograniczeń, bez barier – tak właśnie działa projektowanie w Microsoft Designer!

Jeśli chcesz poznać inne narzędzia, które ułatwią Ci codzienną pracę, zachęcamy do zajrzenia na nasz kanał na YouTube. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na Twoje pytania!

Powiązane artykuły
Jak wykorzystać Microsoft Create w codziennej pracy?
Najnowsze artykuły Zastosowania Microsoft 365
Jak wykorzystać Microsoft Create w codziennej pracy?
Copilot for Microsoft 365- wirtualny asystent, którego potrzebujesz
Najnowsze artykuły Nowości Microsoft 365
Copilot for Microsoft 365- wirtualny asystent, którego potrzebujesz
Następny artykuł
Bezpłatna konsultacja Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą

    Bezpłatna konsultacja