Jak wykorzystać Microsoft Create w codziennej pracy?

Autor
Mateusz Puchalski
Opublikowano
Jak wykorzystać Microsoft Create w codziennej pracy?

Goni Cię deadline, a chcesz przedstawić swojemu zespołowi dopracowaną prezentację? A może musisz stworzyć profesjonalnie wyglądający list, który wydrukujesz i wyślesz do swojego kluczowego klienta? W takich sytuacjach powinieneś działać szybko i niezwykle precyzyjnie. Nie możesz przecież pozwolić sobie na to, żeby w tych ważnych momentach popełnić błąd.

Microsoft wyszedł naprzeciw każdemu, kto chce zaoszczędzić nieco czasu na tworzeniu graficznej strony różnego rodzaju dokumentów, zachowując przy tym wyjątkowość swoich projektów. Narzędzie Create umożliwia szybkie dostosowane dostępnych w bazie szablonów do potrzeb użytkownika. I to zarówno tych indywidualnych, jak i biznesowych! Czy wiesz już, w jaki sposób możesz wykorzystać to w swojej codziennej pracy?

 

Profesjonalne szablony prezentacji

Po wielu godzinach żmudnej i męczącej pracy często przychodzi czas na wykonanie nieco bardziej kreatywnych zadań. Początkowo może wydawać się to świetną odskocznią od rutynowych czynności. Szybko jednak zauważasz, że Twoje pokłady pomysłowości nie mają dzisiaj zbyt dobrego dnia. W pocie czoła starasz się jak najlepiej wykonać to zadanie, jednak zauważasz, że pomimo starań trudno Ci stworzyć coś, co naprawdę dobrze wygląda. Ta sytuacja sprawia, że z pozoru proste zadanie staje się czymś niezwykle trudnym i stresującym.

Dzięki wykorzystaniu Microsoft Create, możesz w prosty sposób stworzyć wyjątkową prezentację, którą bez oporu pokażesz swoim współpracownikom i klientom. W ogromnej bazie szablonów zawsze znajdziesz coś, co idealnie wpasuje się w tematykę Twojej prezentacji. Pomyśl o sytuacji, w której musisz w krótkim czasie wykonać dwie prezentacje. Jedna z nich musi wyglądać bardzo profesjonalnie – będziesz przedstawiał ją przecież podczas ważnego spotkania z klientem. Druga, będąca podsumowaniem pracy nad projektem dla Twojego działu, może być już nieco mniej formalna. Dzięki szerokiemu wyborowi szablonów w narzędziu Microsoft Create, możesz dostosować swoją prezentację do konkretnej okazji, na którą ją tworzysz. Twoi współpracownicy uwielbiają śmieszne koty? Do przygotowania pokazu slajdów specjalnie dla nich użyj szablonu, z którego zerkać będzie na nich piękny, puszysty czworonóg! Kluczowy klient lubi z kolei proste i przejrzyste prezentacje? Microsoft Create z pewnością znajdzie idealny szablon, który zachwyci Twojego kontrahenta swoją prostotą i minimalizmem. Nie trać czasu – zaufaj sile doświadczenia!

Szablony PowerPoint Microsoft Create

 

Czy Microsoft Create oferuje coś więcej?

Może wydawać się, że praca kreatywna z narzędziami Microsoft kończy się na etapie tworzenia angażujących prezentacji. Nic bardziej mylnego! Microsoft Create oferuje swoim użytkownikom wiele innych, ciekawych szablonów, które z powodzeniem można wykorzystać podczas codziennych zadań w pracy. Siłą tego narzędzia jest przede wszystkim jego wszechstronność. 

Pomyśl o sytuacji, w której na kilka minut przed spotkaniem Twój przełożony poprosił Cię o wydrukowanie dokumentów dla klienta, które będą zawierać wszystkie dane Waszej firmy. Gdy wydrukowałeś wszystko na zwykłej kartce papieru spostrzegłeś, że taka forma nie jest zbyt czytelna. Na pierwszy rzut oka trudno jest wyróżnić najważniejsze informacje dotyczące Twojej firmy. Szukając rozwiązania tego problemu, przypominasz sobie, że podczas bezpłatnej konsultacji jeden z ekspertów wspomniał o bezpłatnej bazie szablonów, która może uratować Twoje spotkanie w kryzysowym momencie. Szybko odnalazłeś w Internecie stronę, o której dowiedziałeś się podczas tej rozmowy. Dzięki możliwości intuicyjnego dostosowania szablonu do swoich potrzeb, możesz szybko edytować dokument i przedstawić zarówno swojemu przełożonemu, jak i klientowi, w pełni profesjonalnie wyglądający plik. 

Microsoft Create w pracy

 

Create(wność) o każdej porze

W świecie zawładniętym przez sztuczną inteligencję niezwykle wysoko ceni się nieszablonowe podejście do powierzonych zadań. Dzięki Microsoft Create możesz być kreatywny nawet wtedy, kiedy nic nie przychodzi Ci do głowy. Korzystanie z tego narzędzia może znacznie podnieść wartość Twojej pracy w oczach nie tylko współpracowników, ale także Twojego pracodawcy. 

Jeśli jednak masz nieco więcej czasu, warto sięgnąć po pakiet szkoleń, które pomogą Ci tworzyć wyjątkowe prezentacje czy dokumenty w Wordzie lub Excelu w szybki i przystępny sposób. Skontaktuj się z nami i daj się ponieść swojej kreatywności!

Powiązane artykuły
Jak przekształcić dokument Word w prezentację PowerPoint?
Nowości Microsoft 365 Zastosowania Microsoft 365
Jak przekształcić dokument Word w prezentację PowerPoint?
Biznesplan – czy wiesz jak go stworzyć?
Najnowsze artykuły Zastosowania Microsoft 365
Biznesplan – czy wiesz jak go stworzyć?
Następny artykuł
Bezpłatna konsultacja Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą

    Bezpłatna konsultacja