Doradztwo Microsoft 365 

Autor
Mateusz Puchalski
Opublikowano
Doradztwo Microsoft 365 

Jeśli myślisz o wdrożeniu Microsoft 365 w swojej firmie, to z pewnością wiesz, jak intuicyjne, rozbudowane i pomocne są programy tego pakietu. Jednak każde przedsiębiorstwo jest inne, a to wymaga dopasowania określonych funkcji i rozwiązań. Dzięki konsultacjom dowiesz się, który pakiet będzie odpowiedni dla twojej działalności, jak przyspieszyć niektóre procesy w różnych działach oraz w jaki sposób można zabezpieczyć poufne dane.  

 

Dlaczego warto skorzystać z doradztwa Microsoft 365? 

 

Z pewnością zastanawiasz się, czy jakiekolwiek konsultacje dotyczące wdrożenia MS 365 są ci potrzebne. Przecież marka jest na tyle znana, a platforma tak intuicyjna, że z łatwością dokonasz transakcji i może wdrożysz też poszczególne programy. Jeśli zrobisz to samodzielnie, musisz liczyć się z pewnymi konsekwencjami. Po pierwsze, prawdopodobnie niepotrzebnie wydasz pieniądze. Konsultant przygotowuje rozwiązania dopasowane dokładnie pod potrzeby twojej firmy. Bez tej wiedzy nie wykorzystasz potencjału poszczególnych programów. Po drugie, możesz obniżyć ochronę przechodzących przez firmę poufnych danych. Doradca pomoże ci znacznie zwiększyć cyberbezpieczeństwo przed wieloma rodzajami ataków. Po trzecie, samodzielnie, bez wiedzy eksperckiej, nie przeprowadzisz automatyzacji procesów biurowych na tak zaawansowanym poziomie. 

 

Doradztwo Microsoft 365

 

Co musisz wiedzieć o konsultacjach? 

 

Wdrożenia Microsoft 365 mogą być przeprowadzane jednorazowo lub na zasadzie stałej, partnerskiej współpracy. Jasne jest, że lepszych efektów można się spodziewać w przypadku drugiego scenariusza. Jeśli przymierzasz się do kompleksowej cyfryzacji firmy, z pewnością chcesz dowiedzieć się, która licencja Microsoft 365 będzie odpowiednia, jak skutecznie korzystać z poszczególnych narzędzi oraz jaki to ma wpływ na czas pracy pracowników. Pamiętaj także, że konsultant przed wdrożeniem swoich działań będzie chciał ustalić z tobą priorytety i dopasować strategię tak, by jak najszybciej osiągnąć zamierzone korzyści.  

 

Od czego zacząć pracę z doradcą? 

 

Przede wszystkim musisz wiedzieć, że w Alterity.pl masz dostęp do bezpłatnej konsultacji Microsoft 365. Dodatkowo możesz posiłkować się kanałem na YouTube oraz ciekawostkami zamieszczanymi w social mediach i w newsletterze. Jeśli ta wiedza okaże się dla ciebie niewystarczająca, do wyboru masz 2 pakiety konsultacyjne – na 5 lub 15 godzin. Niektóre zagadnienia mogą być omawiane tak samo w różnych firmach, inne zaś wymagają indywidualnego podejścia. Określ cele, które chcesz osiągnąć dzięki platformie Microsoft 365 i sprawdź, jak według konsultanta wygląda ścieżka do ich realizacji. 

 

Powiązane artykuły
Cyfryzacja firmy – czym jest i od czego zacząć?
Najnowsze artykuły Zastosowania Microsoft 365
Cyfryzacja firmy – czym jest i od czego zacząć?
Najwyższe standardy zarządzania pocztą z Exchange Online
Aplikacje Microsoft 365 Najnowsze artykuły
Najwyższe standardy zarządzania pocztą z Exchange Online
Następny artykuł
Bezpłatna konsultacja Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą

    Bezpłatna konsultacja