Poznaj Akademię Cyfrowych Kompetencji!

Autor
Olaf Leśniak
Opublikowano
Poznaj Akademię Cyfrowych Kompetencji!

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem firmy chcącym wdrożyć Microsoft 365 w swojej organizacji, czy też użytkownikiem końcowym potrzebującym lepszego sposobu współpracy z członkami swojego zespołu lub po prostu osobą chcącą podnieść swoje kompetencje, mamy dla Ciebie interesującą propozycję – szkolenie online dotyczące usługi Microsoft 365 (dawniej Office 365). 

Nasze szkolenie przeprowadzi Cię przez pomyślne wdrożenie do codziennej pracy takich aplikacji jak Teams, Planner, Outlook, OneDrive czy SharePoint Online. Przedstawimy między innymi jak skutecznie wykorzystać pełen ich potencjał i jak dzięki ich funkcjom pracować lepiej i efektywniej. Jeśli zatem chcesz dowiedzieć się dokładniej co mamy Ci do zaoferowania podczas naszego szkolenia Microsoft, przeczytaj uważnie do końca poniższy tekst, a gwarantujemy Ci, że na pewno znajdziesz coś dla siebie w całym programie szkolenia Microsoft 365. 

 

Jakie aplikacje poznasz i czego się nauczysz? 

Szkolenie Microsoft w ramach Akademii Cyfrowych Kompetencji to nie tylko omówienie podstawowych funkcji kilku programów z portfolio usług Microsoft 365. Celem naszego szkolenia online jest, abyś jak najlepiej poznał nie tylko same funkcje, ale również najbardziej praktyczne sposoby ich wykorzystania w codziennej pracy. Oto co będziemy między innymi omawiać podczas spotkań na żywo: 

 

 

Microsoft Teams 

Microsoft Teams to popularna ujednolicona platforma do komunikacji i współpracy w usłudze Microsoft 365. To szkolenie wprowadzające do Microsoft Teams przygotowuje użytkowników końcowych do natychmiastowej pracy i maksymalnego wykorzystania możliwości tej aplikacji. Uczestnicy dowiedzą się, jak wygląda wdrożenie tego komunikatora firmowego, jak stworzyć zespół lub kanał na Teams, jak można zaplanować spotkanie i śledzić historię konwersacji, aż po tworzenie wewnętrznych ankiet czy udostępnianie ekranu. 

 

 

OneDrive 

Microsoft OneDrive to profesjonalna, ale prosta w użyciu platforma przechowywania i synchronizacji plików w chmurze dla małych firm i dużych przedsiębiorstw. W przeciwieństwie do innych dostawców pamięci masowej w chmurze, większość zaawansowanych funkcji OneDrive przeznaczonych dla firm jest dostępna dla każdego typu subskrypcji, umożliwiając organizacjom korzystanie z usługi OneDrive w sposób, który przyniesie im największe korzyści. Czego dowiesz się o OneDrive na naszym szkoleniu? Począwszy od tego jak OneDrive działa i do czego służy, jak wygląda na nim przechowywanie dokumentów i tworzenie kopii zapasowej, aż po takie aspekty jak ustawić OneDrive na kilku komputerach i skonfigurować synchronizację Twoich prywatnych plików z firmowym OneDrivem.  

 

SharePoint Online 

Microsoft SharePoint to internetowa platforma do współpracy i zarządzania dokumentami dla firm, które chcą dzielić się wiedzą i zawartością między pracownikami i organizacjami partnerskimi. Nasza oferta w ramach szkolenia Microsoft 365 dostarcza szeroki zakres wiedzy i umiejętności potrzebnych do administrowania i rozwijania tego popularnego programu. Biorąc udział w naszym szkoleniu online dowiesz się między innymi: jak działa SharePoint i jakie są jego możliwości, jak powinien wyglądać obieg dokumentów w firmie (w tym faktur), a także jak dawać uprawnienia i wiele więcej. 

 

 

Outlook 

Microsoft Outlook to jedna z najpopularniejszych aplikacji Microsoft 365 używana głównie do wysyłania i odbierania wiadomości e-mail. Służy również do zarządzania spotkaniami w kalendarzu, zadaniami, kontaktami i notatkami. W naszym szkoleniu skupimy się jak w pełni wykorzystać możliwości Outlooka poprzez przedstawienie takich funkcji jak ustawianie reguł, zarządzanie wiadomościami czy kalendarzem. 

 

Co jeszcze zyskasz dzięki naszemu szkoleniu Microsoft 365? 

Na naszym szkoleniu w Akademii Cyfrowych Kompetencji oprócz przedstawienia najlepszych w codziennym użytku funkcji programów z rodziny Microsoft 365, dowiesz się znacznie więcej. Opowiemy Ci czym jest cyfryzacja firmy i jak ją sprawnie i bez przeszkód przeprowadzić w Twojej organizacji, jak powinna wyglądać automatyzacja procesów biurowych, a także jak może przełożyć się na efektywność pracy Twoich pracowników. Ponadto dowiesz się jak poprawić bezpieczeństwo przechowywania danych w chmurze, a także czy pliki przechowywane w niej są bezpieczne.  

 

 

Gdzie i kiedy odbywa się nasze szkolenie Microsoft 365? 

Szkolenie w ramach Akademii Cyfrowych Kompetencji odbywa się w formie online NA ŻYWO. Oznacza to, że uczestnicząc w naszym wydarzeniu masz pewność, że dostajesz sprawdzoną i najnowszą wiedzę z zakresu Microsoft 365.
Szkolenia odbywać się będą przez 3 dni z rzędu (od 28.02.2023 do 02.03.2023) po 2 godziny (od 9:00 do 11:00). Ważna informacja: koniec szkolenia to nie koniec naszego wsparcia! Zaraz po zakończeniu szkolenia online Microsoft 365 otrzymasz ciekawe materiały poszkoleniowe, a także indywidualną konsultację z naszym ekspertem. Będziesz mógł na niej omówić wszystkie interesujące cię kwestie związane z wdrożeniem lub użytkowaniem Microsoft 365. Nie czekaj dłużej i dołącz do naszego wydarzenia kupując bilet. Czekamy na Ciebie z niecierpliwością! 

 

Powiązane artykuły
Dlaczego warto przejść szkolenia Microsoft 365?
Najnowsze artykuły Usługi Microsoft Zastosowania Microsoft 365
Dlaczego warto przejść szkolenia Microsoft 365?
Naukowcy potwierdzają skuteczność naszych szkoleń z Microsoft 365
Najnowsze artykuły Zastosowania Microsoft 365
Naukowcy potwierdzają skuteczność naszych szkoleń z Microsoft 365
Następny artykuł
Bezpłatna konsultacja Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą

    Bezpłatna konsultacja