Microsoft Copilot – cena, która robi różnicę

Autor
Karolina Ossolińska
Opublikowano
Microsoft Copilot – cena, która robi różnicę

Posiadanie wirtualnego asystenta staje się coraz bardziej popularne w różnego rodzaju branżach. Nic w tym dziwnego – pomocna dłoń przydaje się przecież wielu przedsiębiorcom! Szybkie tworzenie faktur, podsumowanie spotkań czy redakcja prostych dokumentów to tylko wierzchołek możliwości, które oferuje Microsoft Copilot. Dzięki wykorzystaniu tego narzędzia, możesz z łatwością przyspieszyć wykonywanie swojej pracy czy też odciążyć się od wykonywania żmudnych obowiązków.

Jednym z najczęściej stawianych pytań w kontekście Copilota jest kwestia jego ceny. Które funkcje są najdroższe? Czy istnieją takie, za które nie trzeba w ogóle płacić? To idealny czas na to, by rozwiać wszelkie wątpliwości związane z tym wyjątkowym produktem!

 

Poznaj rolę nowoczesnych narzędzi w Twojej firmie!

Większość z nas zna ten scenariusz – w poniedziałkowy poranek, kiedy jeszcze nieco leniwie przynosisz do swojego biurka kubek gorącej kawy, wybucha niespodziewana bomba. Nagle dowiadujesz się, że czeka Cię niespodziewane spotkanie z ważnym klientem, podczas którego musisz przedstawić podsumowanie dotychczasowych prac nad Waszym wspólnym projektem. W głowie analizujesz kolejne informacje związane z realizacją zadań, jednak dochodzisz do wniosku, że samodzielnie trudno będzie Ci podsumować tysiące wymienionych ze swoimi współpracownikami wiadomości.

Próbujesz znaleźć sposób, który pomoże zrobić Ci to dokładnie i szybko. W Internecie trafiasz  na artykuł związany z tematem sztucznej inteligencji wykorzystywanej w narzędziu Microsoft Teams. Oddychasz z ulgą! Przypominasz sobie, że Twoja firma całkiem niedawno przeszła udany proces wdrożenia Copilota do przedsiębiorstwa. Zastanawiasz się jednak, czy licencja wybrana przez Twojego przełożonego sprosta Twoim oczekiwaniom.

Po szybkiej konsultacji dowiadujesz się, że Twoja firma stanęła na wysokości zadania i wdrożyła licencję Copilot for Microsoft 365. Szybko znajdujesz instrukcję, jak włączyć to narzędzie na swoim komputerze i przystępujesz do działania. Dzięki temu możesz teraz w kilka chwil stworzyć podsumowanie rozmów w Teams i przedstawić je podczas nadchodzącego spotkania. Ta sytuacja pokazuje, jak bardzo ważne jest dążenie do wykorzystania najnowocześniejszych narzędzi ułatwiających pracę.

 

Jaka jest cena wdrożenia nowoczesnych narzędzi?

Gdy spotkanie z przedstawicielem firmy klienta dobiega końca, postanawiasz skontaktować się ze swoim szefem i porozmawiać nieco bardziej na temat licencji Copilot, którą zakupił. Zastanawiasz się, co jeszcze oferuje ta usługa i jaka była cena Microsoft Copilot. Twój przełożony opowiedział Ci o całym procesie wdrożenia, rozpoczynając od rozmów z ekspertami, a kończąc na pierwszym uruchomieniu tego narzędzia w organizacji.

Dzięki bezpłatnej konsultacji ze specjalistami Twoja firma zyskała nie tylko wspaniałe narzędzie ułatwiające pracę, ale również wiele ciekawych informacji na temat narzędzi, które już wykorzystujecie w swoim przedsiębiorstwie. Analiza potrzeb pokazała, że wykorzystanie licencji Copilot for Microsoft 365 będzie najlepszym rozwiązaniem w Twojej firmie. Dzięki niej, zarówno Ty jak i Twoi współpracownicy macie dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań Microsoft ułatwiających codzienną pracę. Przykładowo, jeśli potrzebujesz stworzyć prezentację multimedialną związaną ze stworzonym wcześniej podsumowaniem rozmów na Teamsie, możesz poprosić o to Copilota. On z łatwością zamieni zwykły tekst w angażującą prezentację. Chcesz poznać więcej zastosowań tego narzędzia w PowerPoincie? Koniecznie zajrzyj do jednego z naszych artykułów!

Pamiętaj, że cena Microsoft Copilot zależy nie tylko od potrzeb, ale i wielkości Twojego przedsiębiorstwa. Inną kwotę zapłaci kilkuosobowa firma rodzinna, a inną wielotysięczna międzynarodowa korporacja. Każda z nich ma przecież różne potrzeby i zróżnicowany budżet, który może przeznaczyć na udoskonalenie swojego przedsiębiorstwa.  

 

Jaka jest cena Microsoft Copilot?

Trudno odpowiedzieć jednoznacznie na pytanie o wycenę tej usług. Warto jednak zaznaczyć, że to inwestycja, która zawsze się zwróci – nie tylko w postaci pomocy przy monotonnych czynnościach w pracy, ale przede wszystkim w zaoszczędzonym czasie. W tym kontekście jej wartość jest wręcz nieoceniona! Copilot niczym wirtualny asystent może wspomóc swoją niewidzialną ręką Twoje przedsiębiorstwo pozwalając pracownikom na zajęcie się nieco bardziej złożonymi zadaniami. Proste i monotonne czynności z powodzeniem możecie zostawić Copilotowi!

Jeśli chcesz porozmawiać z ekspertem na temat wdrożenia Microsoft Copilot do swojej firmy, skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy dopasować licencję do specyficznych potrzeb Twojego przedsiębiorstwa.

Powiązane artykuły
Copilot for Microsoft 365- wirtualny asystent, którego potrzebujesz
Najnowsze artykuły Nowości Microsoft 365
Copilot for Microsoft 365- wirtualny asystent, którego potrzebujesz
Bezpieczeństwo w Microsoft Copilot
Aplikacje Microsoft 365 Najnowsze artykuły
Bezpieczeństwo w Microsoft Copilot
Następny artykuł
Bezpłatna konsultacja Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą

    Bezpłatna konsultacja